Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

Починаючи з 13 липня, розробник розпочне фоновий запуск системи оцінювання голосового чату в Північній Америці. Це допоможе навчити його мовні моделі — хоча й лише англійською — і підготувати технологію до запуску бета-версії пізніше цього року.

Мета полягає в тому, щоб зрештою мати надійний метод збору «чітких доказів», який допоможе перевірити будь-які порушення політики поведінки до того, як Riot вживе заходів. Крім того, це дозволить Riot надати більш конкретні причини, чому певна дія призвела до покарання.

 Цей крок також є частиною більших зусиль, спрямованих на боротьбу з тим, що називається «руйнівною поведінкою», з метою спочатку запустити її у Valorant, проте пізніше вона може з’явитися і в інших іграх Riot.

Як і в багатьох онлайн-іграх, токсичність залишається великою проблемою у Valorant. Riot сподівається створити безпечніше та інклюзивніше середовище для всіх, і нова система оцінювання голосового чату є значною частиною цього бачення.

Читайте також про те, на якому герої у Valorant грає кращий гравець у CS:GO s1mple. 

 

Материалы по теме

Riot Games презентувала колекцію скінів, присвячену VALORANT Champions 2022, який стартує у вересні

Напередодні початку Чемпіонату Світу CHAMPIONS з VALORANT розробники гри презентували спеціальні скіни, присвячені турніру. Частина від продажу піде на виплати командам, які беруть участь у CHAMPIONS. VALORANT Champions 2022 розпочнеться вже 31 серпня і триватиме до 18 вересня і буде проходити в Стамбулі. Призовий фонд буде залежати не тільки від організаторів, а і від активності

Кубок до Чемпіонату Світу з League of Legends — Worlds 2022 створив ювелірний бренд Tiffany and Co

Чемпіонат світу з League of Legends — одна з найграндіозніших і найпрестижніших подій у кіберспорті. Кожного року Riot робить вражаючий кубок, проте цього року вони обіцяють щось ще більш приголомшливе.

Riot Games розповіли про нову систему претендентів у VALORANT, яка дозволить будь-яким командам потрапити у професійну франшизну лігу та на Чемпіонат Світу

Riot Games розповіли про систему турнірів для претендентів Challengers у VALORANT, через які будь-яка команда зможе потрапити у франшизні професійні ліги та навіть на глобальні події MASTERS та CHAMPIONS. Окрім цього скоро оголосять про систему, коли команди зможуть потрапити у ліги Претендентів прямо з гри, минаючи відбіркові змагання.

VALORANT UA BATTLE #1 — ПРЯМИЙ РЕПОРТАЖ З ТУРНІРУ, ТРАНСЛЯЦІЯ, КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ, РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРУ

Ми починаємо перший в історії репортаж з першого великого турніру по VALORANT в Україні. У репортажі ви знайдете посилання на сітку та трансляції, необхідну важливу інформацію, а також коментарі представників різних команд, де вони розкажуть про себе та дадуть відповіді на питання.