Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після нищівної критики професіоналів та ком’юніті, які дуже болісно відреагували на заяву Riot щодо відсутності в планах зробити у VALORANT систему повторів, розробники гри дали задню, та вийшли з офіційною заявою.

Один з розробників Arnar Hrafn Gylfason повідомив

Ми хочемо повторів у грі, вони з’являться, але розробка триватиме довше, ніж ми планували — поки що не можемо сказати вам більше. Я знаю, що відчувалося наче нам немає діла до них, але я провів цей тиждень, займаючись ep5 та ep6, також наближається до готовності наступна карта, зміни дезматчу, фікс балансу для кількох агентів, новий режим гри та, звісно, ​​нова турнірна система вже близька до внутрішньої бета-версії.

Багато чого є в планах, і всі команди дуже хочуть поділитися деталями, просто чекайте коли ми це зробимо. Усі розробники дуже захоплені грою та спільнотою і хочуть більше поговорити про те, що вони роблять. 

Нагадаємо, що раніше, несподівано для комьюніті, у Riot відмовилися від запису повторів у VALORANT. Це викликало сильне обурення у гравців, дехто зазначив, що без повторів гра не може вважатися професійним спортом. 

Материалы по теме

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.