Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games оголосила, що країнами-організаторами майбутніх турнірів з VALORANT стануть Данія та Туреччина.

VCT Masters Two пройде в Копенгагені, столиці Данії. Подія пройде з 10 по 24 липня. 12 команд змагатимуться за звання чемпіона.

Головний турнір Champions відбудеться в Стамбулі, найбільшому місті Туреччини.  

На VCT Masters Two з регіону EMEA буде представлено три команди, з Північної Америки — дві команди. На Champions виступатиме 16 команд, 10 з яких отримають місце в регулярному сезоні, а шість вийдуть через кваліфікації «останнього шансу», які відповідно відбудуться в кожному регіоні. 

«Ми раді провести нашу наступну міжнародну подію в новому місці та дамо більше інформації про турнір в найближчі тижні», — йдеться у повідомленні Riot.

Чи відбуватимуться турніри перед живою аудиторією чи онлайн Riot не повідомляють. Останні змагання проходили без глядачів, але Riot прагне повернутися до турнірів з живою аудиторією.

«Наша мета — зробити наші найбільші міжнародні змагання перед живою аудиторією, і обидва ці міста забезпечили чіткі шляхи для реалізації цієї мети, а також забезпечили найкращу гарантію того, що всі кваліфіковані команди зможуть безпечно дістатися до місця подій та змагатися», — сказали Riot.

Читайте також про те, що NAVI зробили заміну у своєму складі з VALORANT.

Материалы по теме

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.