Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere повідомили, що вони візьмуть участь у великому турнірі з VALORANT – VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers з призовим фондом у $200 000. 

Командний сайт повідомляє, що більша частина чорно-жовтих переїхала до Сербії. Чому? Бо команда складається цілком з росіян та білорусів. Чому частина, ну бо яка різниця – і так прокатить. Тобто керівництво української команди NAVI гадає, що якщо російські клуби можуть не робити ніяких заяв з засудженням Росії та переїжджати до Сербії, то це цілком підходить і команді, яка базується в Україні, країні, яку знищують саме росіяни за допомогою білорусів. 

Окрім цього сайт NAVI повідомляє, що нещодавно в команді відбулася заміна. Ні, не на українця чи європейця. Росіянина Ярослава Jady Ніколаєва було замінено на білоруса Миколу zeddy Лапко. 

До речі, після нашої статті на сайті NAVI з’явилися прапори у росіян та білорусів, але вони чомусь сірого кольору. Даємо підказку – поставте сербські прапори, бо ваші фанати мабуть повні ідіоти.

До того ж в новині на офіційному сайті команди, мабуть, вперше в історії перед нікнеймами гравців немає прапорів. Я то кажуть: “Пацюки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус”.

Окупаційний склад NAVI з Valorant виглядає так: 

Артур 7ssk7 Кюршин
Денис dinkzj Ткачов
Михайло Duno Фокін
Кирило Cloud Нехожін
Микола zeddy Лапко

Дмитро SmartSeven Смарцелов (тренер)
Влад TheVs Мороз (менеджер)

Нагадаємо, що нещодавно ми випустили статтю про номінально українську команду NAVI, більшість якої складають російські гравці. Більш того NAVI навіть наймають нових представників Росії та Білорусі після двох з половиною місяців війни. #deoccupationnavi

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.

NAVI посіли четверте місце на Clash of Clans World Championship 2023. Повні результати турніру

0

NAVI посіли четверте місце на Чемпіонаті світу з мобільної гри Clash of Clans. Турнір проходив у фінському Гельсінкі, де вісім колективів боролися за призовий фонд у розмірі 1 мільйону доларів США.