Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere повідомили, що вони візьмуть участь у великому турнірі з VALORANT — VCT 2022: EMEA Stage 2 Challengers з призовим фондом у $200 000. 

Командний сайт повідомляє, що більша частина чорно-жовтих переїхала до Сербії. Чому? Бо команда складається цілком з росіян та білорусів. Чому частина, ну бо яка різниця — і так прокатить. Тобто керівництво української команди NAVI гадає, що якщо російські клуби можуть не робити ніяких заяв з засудженням Росії та переїжджати до Сербії, то це цілком підходить і команді, яка базується в Україні, країні, яку знищують саме росіяни за допомогою білорусів. 

Окрім цього сайт NAVI повідомляє, що нещодавно в команді відбулася заміна. Ні, не на українця чи європейця. Росіянина Ярослава Jady Ніколаєва було замінено на білоруса Миколу zeddy Лапко. 

До речі, після нашої статті на сайті NAVI з’явилися прапори у росіян та білорусів, але вони чомусь сірого кольору. Даємо підказку — поставте сербські прапори, бо ваші фанати мабуть повні ідіоти.

До того ж в новині на офіційному сайті команди, мабуть, вперше в історії перед нікнеймами гравців немає прапорів. Я то кажуть: «Пацюки плакали, кололись, але продовжували їсти кактус».

Окупаційний склад NAVI з Valorant виглядає так: 

Артур 7ssk7 Кюршин
Денис dinkzj Ткачов
Михайло Duno Фокін
Кирило Cloud Нехожін
Микола zeddy Лапко

Дмитро SmartSeven Смарцелов (тренер)
Влад TheVs Мороз (менеджер)

Нагадаємо, що нещодавно ми випустили статтю про номінально українську команду NAVI, більшість якої складають російські гравці. Більш того NAVI навіть наймають нових представників Росії та Білорусі після двох з половиною місяців війни. #deoccupationnavi

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.