Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games змінюють місце проведення всіх своїх змагань у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). Якщо раніше компанія проводила всі свої франшизні ліги у LEC Studio, то тепер всі ігри проходитимуть у Riot Games Arena, проте як і раніше центром залишиться Берлін.

Riot Games Arena у Берліні запропонує поліпшену арену та більше можливостей як для уболівальників, так і для проведення трансляцій завдяки використанню Remote Broadcast Center від Riot Games у Дубліні на основі AWS. Завдяки використанню цифрових технологій та інноваційного дизайну інфраструктури оновлення дозволять плавно перемикатися між будь-якими лігами Riot Games Esports та їхніми брендами, одночасно забезпечуючи проведення всіх подій за стандартом Riot Games.

На цьому майданчику у прямому ефірі проходитимуть усі шоу League of Legends EMEA Championship (LEC) і VALORANT Champions Tour (VCT) EMEA з присутністю уболівальників. Також нова арена дозволить паралельно проводити і інші події Riot Games EMEA Esports, зокрема VALORANT Challengers Ascension, VALORANT EMEA Game Changers, EMEA Masters і події Team Fight Tactics (TFT).

Материалы по теме

Riot Games скоротять 530 співробітників, зосередяться на основних проектах і підсилять увагу до кіберспорту

Здавалося б успішна Riot Games повідомила про величезне скорочення співробітників і проектів. “Ми переорієнтовуємося на меншу кількість найбільш важливих проектів, щоб рухатися до більш сталого майбутнього” – заявили в компанії.

Роздали командам 33 мільйона доларів та запускають франшизну лігу VCT CN – Riot відзвітували про досягнення у 2023 році і поділилися планами на майбутнє

Riot Games підбили підсумки першого року франшизних ліг VCT і анонсували розширення на окрему лігу для Китаю. Така експансія в разі вдачі майже гарантуватиме розробникам розгром головного суперника – гри CS2 за кількістю глядачів на трансляціях найбільших кіберспортивних турнірів.

Riot Games випустили гайд про те, як через режим Premiere в VALORANT пробитися на професійну сцену

0

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x