Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games випустили статтю про те, як початківці можуть пробитися в професійний кіберспорт і дістатися самого верху змагальної піраміди. В статті розповідають, як через режим Premiere можна потрапити на турніри серії Challenger, які є важливою складовою професійної сцени VALORANT, бо через них можна потрапити на турніри найвищого рівня.

“На початку 2024 року система VALORANT Premier стане шлюзом для команд, які прагнуть пройти кваліфікацію на Челленджери та VCT. Ця зміна наближає нас до нашої кінцевої мети: дозволити талановитим гравцям пройти у VCT (VALORANT Champions Tour) безпосередньо з гри”, – кажуть розробники гри.

З головного треба відмітити, що Riot прагнуть в майбутньому створити систему, яка дозволить формувати турніри серії Челенжерів виключно через Прем’єр-режим. 

Premier — це система ігрових змагальних турнірів, яка надає можливість перевірити свої навички на змагальній арені. Турніри доступні прямо з гри без додаткових сторонніх платформ.

Детально про те, як не виходячи з дому, маючи лише талант, потужний ПК і інтернет пробитися у професійний VALORANT читайте тут. 

Материалы по теме

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – оголошено формат і призовий фонд всіх турнірів серії

NAVI анонсували деталі своєї серії турнірів з VALORANT – NAVI VALORANT Ukrainian Saga, які спрямовані на розвиток українського ком’юніті гри. Перший турнір серії вже відбувся навесні, ще два турніри відбудуться влітку та восени, а взимку серія завершиться великим фіналом.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI VALORANT Ukrainian Saga – Spring Standoff – результати турніру

0

Завершився всеукраїнський турнір NAVI VALORANT Ukrainian Saga – Spring Standoff. Фінальна частина відбувалася на лані, а призові місця розподілилися наступним чином:

Riot презентували нового агента Clove, який вміє воскресати

0

Перед фіналом Мастерса в Мадриді Riot Games презентували нового агенда VALORANT. Головною фішкою агента є вміння відроджуватися після загибелі – ультимативна здатність.