Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершилися всі матчі першого дня європейського RMR BLAST Paris Major. 16 колективів зіграли по дві гри і сформували три корзини команд – тих, хто знаходиться в кроці від Мейджору, тих, хто знаходиться в кроці від вибування і середняків, які крокують з рахунком 1-1.

Обидві українські команди B8 і NAVI впевнено крокують до останнього Чемпіонату Світу з CS:GO. Колективи перемогли своїх суперників і мають статистику 2-0. 

Головну сенсацію дня безумовно створили B8, обігравши дві команди з ТОПу світового рейтингу. Від рук українців в пали VP та MOUZ, які тепер мають статистику 1-1. 

Завдяки низькому посіву B8 стикнулися саме з топовими командами групи і здивували всіх. NAVI теж ледь не зробили сенсацію, проте зі знаком мінус. Команда ледь здолала Into The Breach. 

Найбільшими невдахами дня, мабуть, можна вважати OG. Вони логічно програли FaZe, а от поразку від Gamer Legion з ганебним рахунком 6-16 було складніше спрогнозувати.

Ігри в групі продовжаться вже завтра. Команди зі статистикою 2-0 та 0-2 будуть грати матчі у форматі до двох перемог, бо ці матчі будуть вирішувати долю путівок на Мейджор чи вибуття з турніру. 

Більше інформації про турнір на цій сторінці.  

Материалы по теме

Підсумки та сенсації четвертого туру RMR BLAST Paris Major Europe

Завершився четвертий тур RMR BLAST Paris Major Europe і залишилися лише команди зі статистикою 2-2. Вже завтра половина з них отримає путівки на Мейджор, а інша половина залишить змагання в кроці від втілення своєї мрії.

Virtus.pro вилетіли з RMR BLAST Paris Major Europe – команда встановила унікальний рекорд

0

Virtus.pro стала першою і останньою в історії CS:GO командою, яка перемогла на Мейджорі і не змогла пройти відбіркові на наступний. Напередодні  RMR BLAST Paris Major Europe кишеньковий сайт холдингу, до якого належить VP, передрікав команді легку перемогу з рахунком 3-0, а NAVI невихід на останній Чемпіонат Світу.

Переклад інтерв’ю з Андрієм npl Кухарським після перемоги над FaZe в рамках RMR BLAST Paris Major Europe

На HLTV з’явилося інтерв’ю з Андрієм npl Кухарським, який став найкращим гравцем матчу в грі проти FaZe, коли NAVI змогли вибороти путівку на Мейджор. Андрій розповів про причини покращення свого рівня, впевненість команди та мотивацію на останній  Мейджор з CS:GO. Пропонуємо вашій увазі повний переклад інтерв’ю.

RMR BLAST Paris Major Europe – підсумки другого ігрового дня

0

Стали відомі всі результати другого дня RMR BLAST Paris Major Europe. Дві команди вийшли в стадію легенд Мейджора, а дві достроково залишили турнір.