Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ASUS Україна презентувала та розпочала продажі потужного універсального геймерського портативного ноутбука ROG Flow X16. Девайс має вагу менш як 2 кг, може перетворюватися у планшет, а його міці вистачить для серйозних ігор.

ROG Flow X16 є третім і найпотужнішим насьогодні пристроєм у сімействі ROG Flow. Завдяки процесору AMD Ryzen 9 6900HS і відеокарті NVIDIA® GeForce RTX 3070 Ti для ноутбуків з MUX Switch він здатний відтворювати кадри в іграх набагато швидше, ніж можна очікувати від пристрою завтовшки 19,4 мм. Відеокарта RTX 3070 Ti працює з TGP до 125 Вт (з функцією Dynamic Boost), надаючи Flow X16 потужність, необхідну для сучасних ігор і професійної роботи з мультимедійним контентом.

Попри формат пристрою його можна апгрейдити в широкому діапазоні, а завдяки поворотному сенсорному дисплею перетворювати на планшет. Також ноутбук оснащено дуже високоякісним дісплеєм, який відтворює 100% відтінків колірного простору DCI-P3.

Додаткова станція XG Mobile перетворює ноутбук у потужний настільний ПК завдяки більш потужній відеокарті та розширенню кількості портів, а також виконує роль підставки. 

Також флагманську модель оснащено технологією розпізнавання обличчя та іншими передовими технологіями, що роблять девайс преміальною покупкою. 

Доступність і ціна

ASUS ROG Flow X16 разом із XG Mobile вже доступний в Україні за рекомендованою ціною 159 999 грн.

Читайте також: В Україні проходить RoG Winter Cup 2022 з CS:GO. Участь у боротьбі за 150 тисяч гривень може взяти будь-який українець. 

Материалы по теме

Новостворена команда Lazer Cats перемогла NAVI Junior у фіналі всеукраїнського турніру ROG Winter Cup 2022

Після перенесення фіналу на 2023 рік, яке відбулося через постійні обстріли країни-терориста та через відключення електроенергії, нарешті завершився великий всеукраїнський турнір з CS:GO ROG Winter Cup 2022.

ASUS у Лас-Вегасі презентували стильне ігрове крісло для геймерів та кіберспортсменів

На виставці CES 2023 ASUS презентували геймерське крісло ROG Destrier Ergo —стильне сидіння не схоже на стандартні ігрові крісла інших брендів.

ASUS ROG у колаборації з Aim Lab презентували колекцію девайсів для кіберспортсменів

На виставці CES 2023 у Лас-Вегасі ASUS презентували серію професійних кіберспортивних девайсів у колаборації з порталом для тренувань кіберспортсменів Aim Lab.