Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts заборонила російським та білоруським гравцям приймати участь в своїх офіційних змаганнях. Так як кіберспорт в цих ігрових дисциплінах складеється на 99% саме з офіційних змагань від розробника ігор, це фактично означає, що для росіян, що роками тренувалися в Apex Legends чи FIFA кар’єру повністю закінчено. 

Фактично люди присвятили роки життя наполегливим тренуванням та разом втратили все. Звісно це ніщо в порівнянні з тим, як українці втрачають домівки, рідних та навіть власне жіття.

Сподіваємось, що нарешті кожен зрозуміє, що кіберспорт, як і спорт, тісно пов’язані з політикою. Що наше майбутнє залежить в тому числі і від наших вчинків не тільки в спорті, а і в звичайному житті.

Офіційна заява Electronic Arts.

Материалы по теме

Electronic Arts звільняє 800 співробітників

Electronic Arts повідомили, що звільняють 800 працівників — це складає 6% від загальної кількості працюючих в компанії. Раніше цього місяця EA вже звільнили близько 200 тестувальників свого шутеру Apex Legends.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Видавець ігор Brawl Stars та Clash of Clans повністю закриває свої ігри для росіян

0

Розробник відомих мобільних кіберспортивних дисциплін Brawl Stars та Clash of Clans компанія Supercell повідомила про повний вихід з Росії через триваючу агресію цієї країни проти України. Компанія не просто видалила російські додатки з онлайн-магазинів, а і заблокує всіх існуючих користувачів з Росії та Білорусі у найближчому оновленні навесні цього року.