Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробники культової гри EVE Online компанія CCP Games зібрали всередині гри $501 652 на підтримку України. Збори проходили у рамках ініціативи PLEX for GOOD у вигляді внутрішньоігрової валюти, яку буде конвертовано у долари.

“Разом ми досягли чогось неймовірного. Після завершення збору коштів PLEX for GOOD: Ukraine разом Capsuleers, окремі розробники EVE та CCP Games зібрали 501 652 доларів США. Тепер ці гроші будуть безпосередньо допомагати тим, хто постраждав від війни, що триває в Україні, включаючи мільйони людей, змушених покинути свої домівки, щоб знайти безпеку.

Загальна сума буде перерахована на реальні гроші та передана УВКБ ООН, Агентству ООН у справах біженців та кампанії гуманітарної допомоги Національного банку України.

УВКБ ООН працює у понад 130 країнах, захищаючи людей, змушених покинути свої домівки через війну та переслідування. Їхні зусилля зосереджені на рятувальній підтримці, захисті основних прав людини та допомозі їм будувати краще майбутнє – і в результаті нинішньої війни УВКБ ООН посилило свою увагу всередині України та сусідніх країн, які надали безпечний притулок для мільйонів переселенців за останні тижні.

Тим часом Гуманітарна допомога Національного банку України зосереджує свої зусилля на допомозі тим, хто залишився в Україні, забезпечуючи їжею, житлом, ліками, одягом, взуттям та основними товарами громадян та біженців, які були переміщені через конфлікт. Гуманітарна допомога Національного банку України також надає одноразову фінансову допомогу тим, хто її потребує, намагаючись підтримати загальні потреби населення.

ЯК ЗБИРАЛИ ГРОШІ

Ви, дивовижні Капсулери Нового Едему, довели, що доброта та людяність є основними цінностями нашої спільноти EVE, уклавши PLEX із ігровим персонажем CCP PLEX for GOOD, обліковим записом, яким керує CCP Games. Наші розробники, які родом з усього світу, включаючи Україну та Росію, також самі зробили численні пожертви PLEX for GOOD, а CCP потім зрівняв усі пожертви для кампанії.

Оскільки війна все ще має такий жахливий вплив на стільки мільйонів, це час для співчуття усім, хто постраждав, і надії на рішення, які призведуть до міцного миру. Проте спільнота EVE має по праву пишатися тим, чого ви досягли – це дуже допоможе людям, які цього потребують. У CCP відчувають глибоку вдячність за те, що спільнота гравців була такою щедрою, збираючи пожертви.”


Треба зазначити, що розробники не вперше збирають кошти на добрі вчинки, але вперше їм вдалося зібрати таку вражаючу суму. Ось всі кампанії по збору допомоги у форматі PLEX for GOOD

  • 2005 – $25,326 – Southeast Asia (tsunami)
  • 2010 – $34,350 – Haiti (earthquake)
  • 2010 – $38,900 – Pakistan (monsoon)
  • 2011 – $44,600 – Japan (earthquake and tsunami)
  • 2011 – $32,900 – United States (Hurricane Irene)
  • 2013 – $190,890 – Philippines (Typhoon Haiyan)
  • 2015 – $103,650 – Nepal (earthquake)
  • 2020 – $107,454 – Australia (bushfires)
  • 2020 – $135,550 – Global (COVID-19)
  • 2022 – $501,652 – Ukraine (war)

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.