Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Став відомим річний розклад офіційних турнірів з PUBG. Також розробники гри підбили підсумки 2023 року. Так на піку за турнірами з PUBG у 2023 році спостерігало 1,5 мільйона глядачів, загалом PGC зібрав майже 12 мільйонів переглядів: а сума розіграних призових збільшилася у порівнянні з попереднім роком на 2,3 мільйони доларів і склала 4,8 мільйони.

У 2024 році розробники планують провести 7 великих турнірів, завершальним з яких стане Чемпіонат Світу у грудні. На турнірах PUBG Global Series буде розігруватися по 300 тисяч доларів і в них братимуть участь по 24 команди (10 команд-партнерів і 14 команд з регіональних серій турнірів)

Регіональні серії проходитимуть в п’яти різних регіонах: Китаї, Кореї, EMEA, APAC та AMERICA.

Кожна регіональна серія матиме певну кількість слотів у PUBG Global Series:

  • КИТАЙ – 2 слоти
  • КОРЕЯ – 3 слоти
  • EMEA – 2 слоти
  • APAC – 4 слоти
  • АМЕРИКА – 3 слоти

14 найкращих команд з першої регіональної серії візьмуть участь у першому та другому турнірах PGS, а 14 найкращих команд з другої регіональної серії змагатимуться в третьому та четвертому турнірах PGS цього року.

Одним з турнірів стане неназвана подія в Саудівській Аравії у серпні, а у вересні розробники планують провести чемпіонат світу серед націй, щоб визначити найсильнішу країну в PUBG. 

Детальніше про новий кіберспортивний рік у PUBG читайте на офіційній сторінці. 

Материалы по теме

Колаборант Ярослав spyrro Кувичко змінив чергову російську команду

0

Український колаборант Ярослав spyrro Кувичко приєднався до російського колективу BetBoom в дисципліні PUBG. Початок повномасштабної війни член збірної України в 2021 році зустрів в російській команді Virtus.pro.

Гравець FaZe Clan з PUBG звинуватив гравця NAVI в читерстві. Того самого колаборанта, який весь 2023 рік програв в російській команді

0

Гравець FaZe Clan з PUBG Джим Jeemzz Еліассен звинуватив одного з нових гравців NAVI у тому, що він читер. Гравець обурився тим, що в топові організації беруть шахраїв. Мова йде про гравця Hakatory, про якого буквально вчора ми писали, що під час повномасштабного вторгнення він грав у російській команді з трьома росіянами.

NAVI звільнили свій російський склад з PUBG і підписали склад з українських колаборантів

На 666 день повномасштабної війни проти Росії NAVI нарешті позбулися ще трьох росіян, цього разу в складі з PUBG. В прес-релізі клуб нагадав, що у 2022 році хлопці принесли NAVI трофей – перемогу на PUBG Global Championship 2022, це сталося наприкінці 2022 року.