Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Шведський стрімер та ютубер Anomaly підрахував, що за останній рік Valve заробили тільки на відкритті кейсів у CS:GO феноменальні 667 мільйонів доларів США. Тобто в місяць розробники заробляють в середньому 54 мільйона, а в день виходить 1,8 мільйона доларів. 

Ютубер критикує VALVE за жадібність і наголошує на тому, що компанія витрачає лише 2,5 мільйона доларів в рік на підтримку кіберспорту в CS:GO, коли надає призовий фонд для мейджорів, всі інші витрати беруть на себе організатори турнірів. 

Таким чином виходить, що розробник витрачає на кіберспорт по своїй грі менш ніж дводенний виторг лише від відкриття кейсів в той час, як в нього є ще доходи від продажу прайму, комісія та інше. 

Також стрімер каже, що тепер стає зрозумілим, чому VALVE прибрали з гри кіберспортивні кейси, бо тоді б довелося ділитися десятками мільйонів з кіберспортивними командами, а жадібна компанія не хоче цього робити. 

На завершення ютубер Anomaly жаліється, що присвятив CS:GO вісім років життя і отримав лише депресію і зараз піде шукати гроші, щоб поїсти у Макдаку, в той час, як велика корпорація взагалі не займається грою, не робить потрібні патчі, не має нормального античита і при цьому отримує надприбутки, заробляючи тільки на CS:GO мільярди доларів. 

Якщо хочете дізнатися, як саме підраховувалися прибутки Valve від відкриття кейсів, подивіться відео. 

 

Читайте також: Savvy Games Group стали власником найбільшої частки китайського турнірного оператора VSPO, інвестувавши 265 мільйонів доларів США

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.