Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports Awards объявили список номинантов 2021 года. В категории «Лучший киберспортсмен на ПК» в дисциплине CS:GO претендуют Александр s1mple Костылев и Дмитрий sh1ro Соколов.

Проходить голосование будет на официальном портале Esports Awards. Результаты будут объявлены на церемонии, которая состоится 20 ноября. В прошлом году лучшим игроком года по версии Esports Awards стал игрок состава Team Secret по Dota 2 Михал Nisha Янковски. Победителя будут определять по результат голосование зрителей и мнения экспертного жюри.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Они выиграют больше, если проиграют завтра — аналитики написали предикт команде K23

Также были объявлены и другие игроки в других дисциплинах:

Rainbow Six Siege: Лукас Paluh Молина.

Valorant: Тайсон TenZ Нго, Аяз nAts Ахметшин.

League of Legends: Хо ShowMaker Су, Ким Doinb Тей Сан

Dota 2: Ван Ame Чуньюй

Материалы по теме

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup. 

Шейхи купили всіх. Премія Esports Awards переїжджає з Лос-Анджелеса в Ріяд і переноситься з грудня на серпень

Організатори престижної щорічної премії Esports Awards повідомили, що уклали трирічну угоду з організаторами Esports World Cup. Відтепер премія переноситься на найбільший у світі кіберспортивний фестиваль, де цього року саудівські шейхи розіграють 60 мільйонів доларів у понад 20-ти дисциплінах.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

Телеграм-канали проекту Play Like S1mple показали, хто буде основною аудиторією навчального проекту Сімпла

0

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.