Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв потрапив у європейський список Forbes 30 до 30 в категорії “Спорт та ігри”. Творці рейтингу відмітили промову Олександра за мир та фіналі IEM у лютому. На сайті про українську зірку Natus Vincere написано наступне:

Олександр «s1mple» Костилєв вважається одним з найкращих гравців в історії «Counter Strike: Global Offensive», його назвали найкращим гравцем світу за версією провідного кіберспортивного сайту HLTV у 2018 та 2021 роках, а також він посів друге місце у 2019 та 2020 роках. Він був небайдужим під час російського вторгнення, включаючи зворушливу промову за мир зі сцени на турнірі Intel Extreme Masters у лютому.

Раніше ми писали про те, що Олександр Костилєв відкрито захищає своїх друзів, які мовчанням підтримують війну в Україні. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

Телеграм-канали проекту Play Like S1mple показали, хто буде основною аудиторією навчального проекту Сімпла

0

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Кібершкола s1mple запускається 13 травня. Вже відома вартість підписки

Олександр s1mple Костилєв в інтерв’ю виданню Esports Insider розповів про свою школу CS і назвав дати запуску проекту.