Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ніхто не знає суми, за яку Falcons орендували s1mple у NAVI, але цю угоду можна сміливо назвати однією з найпровальніших угод року.

Після майже піврічної перерви Олександр s1mple Костилєв мав тріумфально повернутися на професійну сцену у своєму першому офіційному матчі в CS2 і в останні дні в спільноті мова йшла лише про те, як s1mple проявить себе поза межами NAVI, де йому завжди готували “теплу ванну”. Але цей день триразовому найкращому гравцю року запам’ятається не як похід в SPA, а як справжній кошмар. 

Напередодні старту BLAST, де Falcons отримали шанс проявити себе після провалу на кваліфікаціях до Мейджору, Сімплу співали дефірамби в самій суперкоманді, в якій зібрався дійсно зірковий склад і яку тренує найкращий тренер всіх часів. Сімпла називали безумовним GOAT і людиною з феноменальним природнім талантом. 

Вже на наступний день GOAT і його нова команда отримали льодяний душ і посіли останнє місце на BLAST, вилетівши з турніру після поразки ноунеймам в першому ж матчі. 

Кривдниками Falcons стали ті, про кого більшість уболівальників CS навіть не чули до сьогоднішнього дня. Шведська команда Metizport за чотири роки свого існування ніколи не грала на ТІР-1 турнірах і за цей період сумарно виграла лише 18 тисяч доларів. Зараз вона посідає лише 45 місце в світовому рейтингу.

Хоча в останній час команда запалювала, пробившись на BLAST через такі колективи, як Apex та FURIA, проте у січні цього року шведи програвали українському клубу IKLA на кваліфікаціях до RMR з рахунком 5-13. 

Поразка Falcons фактично поставила хрест на ймовірному переході s1mple під крило багатої арабської організації, більше того, ця поразка сильно зіпсувала реноме самого гравця, якого тепер буде складно продати на астрономічну суму, яку за нього можна булоб виручити раніше. 

Чи знайдеться місце для Костилєва в NAVI також невідомо, ймовірно знайдеться, але тільки якщо нинішній склад сильно провалиться на Мейджорі. 

Провал на BLAST піде на користь тільки самому GOAT. Сімпл має дуже впертий характер і тепер йому є що доводити, а значить ми маємо побачити його тріумфальне повернення, звісно лише за умов, що зірковому гравцю КС не набрид настільки, що він готовий піти на пенсію. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Стало відоме хто і де саме проведе перший Мейджор з CS2 у 2025 році

0

За інформацією джерел HLTV перший Мейджор у 2025 році проведе BLAST і турнір відбудеться в Сполучених Штатах Америки. Мейджор стане першим турніром такого рівня на континенті з 2018 року. Тоді чемпіонами найпрестижнішого змагання стали американці Cloud9.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.