Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere сообщили на командном сайте о том, что Александр s1mple Костылев стал рекламным лицом AMD.

Screenshot at Mar 20 18-58-51

Снайпер «рожденных побеждать», а также лучший игрок мира по CS:GO 2019 года — Александр s1mple Костылев — стал рекламным лицом AMD. Производитель игровых процессоров AMD выбрал украинца официальным представителем бренда.

Комментарий Александра s1mple Костылева:

 Я рад сообщить вам, что с сегодняшнего дня буду амбассадором компании AMD, процессорами которой пользуюсь сам. Для меня это первое сотрудничество такого масштаба. Я чувствую такую же ответственность, как и когда за моей игрой на чемпионатах следят тысячи преданных фанатов. Наш совместный путь только начинается, уверен, он будет долгим и продуктивным!

Помимо Natus Vincere, gроизводитель игровых процессоров AMD сотрудничает с такими клубами как Fnatic и Evil Geniuses.

Источник

Материалы по теме

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

ESL назвала найкращих у CS:GO, результати виявились дуже передбачуваними

0

ESL назвали найкращих у CS:GO і хоча серед номінантів було чимало дівчат, перемоги отримали тільки хлопці.

s1mple прокоментував славнозвісне фото з росіянами під час нагородження HLTV Award Show 2022

0

Олександр s1mple Костилєв прокоментував своє фото з російськими гравцями sh1ro та Axe1 на нагородженні премії HLTV Award Show 2022. Українець переклав провину за таке фото на поляків Snax і PashaBiceps, які покликали росіян зробити фото разом з ними.

Heroic не залишили жодного шансу NAVI і вийшли у фінал IEM Katowice 2023

0

Як і передбачала більшість аналітиків, данська п’ятірка Heroic легко обіграла Natus Vincere і вийшла у фінал IEM Katowice 2023. Для того, щоб здобути перемогу, команді Кедіана знадобилося лише дві карти і на обох вони домінували з двократною перевагою у рахунку.