Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв отримав медаль найціннішого гравця IEM Cologne 2022. Вже втретє українець стає найкращим на великих турнірах у Кельні і це є абсолютний рекорд.

Ще до фінального матчу Сімпл став головним претендентом на перемогу, відірвавшись від переслідувачів, найближчим з яких був blameF. В груповій стадії українець набив рейтинг 1,36, а в Play-off 1,31 відповідно. 

Не дивлячись на те, що у фіналі його рейтинг знизився до 1,25, а найближчі претенденти з FaZe як то Twistzz, broky та rain наблизилися до зірки, Сімпл зміг втримати перевагу та отримати медаль MVP. 

Також нагорода дозволила гравцю ще більше відірватися за кількістю MVP від інших легенд. На цей момент рейтинг виглядає наступним чином.

1.   Олександр “⁠s1mple⁠” Костильєв : 21
2. Ніколай “⁠device⁠” Рідц : 19
3.  Матьє “⁠ZywOo⁠” Гербо : 12
4-5. Крістофер “⁠GeT_RiGhT⁠” Олесунн : 10
4-5. Кенні “⁠kennyS⁠” Шруб : 10

Окрім медалі найкращого гравця Костилєв отримав також медаль за друге місце. Роздратований поразкою гравець викинув медаль у натовп. Пізніше з’явилося цікаве фото з уболівальником, який зловив медаль. 

 

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

ВІДЕО. Темна сторона Сімпла від Good Game Gentlemen

0

На каналі Good Game Gentlemen вийшло чудове відео про темний бік біографії Олександра s1mple Костилєва. З нього можна дізнатися про дружбу генія CS з росіянами, читерство, скам і інше. Рекомендуємо до перегляду як завжди якісний контент джентельменів.

Олександр s1mple Костилєв хотів зіграти шоу-матч проти росіянина Donk, але йому заборонили NAVI

Олександр s1mple Костилєв прагнув зіграти проти російського вундеркінда CS2 Donk в шоу-матчі, де також мали зіграти його друзі стрімери Evelon і Buster, а також відомий російський кіберспортивний діяч Overdrive, який і був ініціатором події.

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Дивитися перший влог на Youtube

Олександр s1mple Костилєв став блогером. Мегазірка CS виклав перший влог “On The Bench” на каналі свого спільного з братом проекту All Stars Promotion і з відео зрозуміло, що такі влоги тепер будуть з’являтися регулярно.