Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Виходить, що на цьому етапі команді Ave розпадеться.
Людина, яка спонсорувала команду, просто ігнорує питання та дзвінки, тому що винна купу грошей.
Були не погані результати у команди, але цього виявилося замало.
Так що всі гравці починають пошуки нових команд, так само і я шукатиму нову команду на ролі тренера, а поки що чилитиму на стрімах.
Насамкінець хочу подякувати своїй команді за виконану роботу та неймовірні емоції!

Під керівництвом Старікса команда не хапала зірок з неба та грала на другорядних турнірах. За час свого існування команда виграла близько 40 тисяч доларів. 

Досягнення AVE

Склад AVE:

Святослав svyat Довбах
Костянтин Raijin Трубарів
Микита WaterfaLLZ Матвєєв
Данило Porya Порядін
Амін sugaR Азімов
Сергій Starix Іщук

На цей час колишня суперзірка NAVI в CS 1.6 живе в Росії. Після початку війни легендарний гравець так і не засудив війну в Україні, а на стрімі говорив, що кіберспорт поза політикою. 

Читайте також статтю про те, що через пасивну позицію щодо росіян, NAVI почали масово хейтити іхні колишні уболівальники. Команда стрімко втрачає своїх прихильників як в Україні, так і в Росії.

Материалы по теме

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.