Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Виходить, що на цьому етапі команді Ave розпадеться.
Людина, яка спонсорувала команду, просто ігнорує питання та дзвінки, тому що винна купу грошей.
Були не погані результати у команди, але цього виявилося замало.
Так що всі гравці починають пошуки нових команд, так само і я шукатиму нову команду на ролі тренера, а поки що чилитиму на стрімах.
Насамкінець хочу подякувати своїй команді за виконану роботу та неймовірні емоції!

Під керівництвом Старікса команда не хапала зірок з неба та грала на другорядних турнірах. За час свого існування команда виграла близько 40 тисяч доларів. 

Досягнення AVE

Склад AVE:

Святослав svyat Довбах
Костянтин Raijin Трубарів
Микита WaterfaLLZ Матвєєв
Данило Porya Порядін
Амін sugaR Азімов
Сергій Starix Іщук

На цей час колишня суперзірка NAVI в CS 1.6 живе в Росії. Після початку війни легендарний гравець так і не засудив війну в Україні, а на стрімі говорив, що кіберспорт поза політикою. 

Читайте також статтю про те, що через пасивну позицію щодо росіян, NAVI почали масово хейтити іхні колишні уболівальники. Команда стрімко втрачає своїх прихильників як в Україні, так і в Росії.

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.