Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда NAVI програла фінал Мейджора в Антверпені, який міг принести історичну другу перемогою для чорно-жовтих. Вперше в історії тисячі українців святкували цю подію.

NAVI не змогли захистити свій титул Чемпіонів Світу, але головна відмінність від Мейджору в Стокгольмі полягала в тому, що якщо пів року тому кожен українець всім серцем вболівав за народжених перемагати, то в неділю, 23 травня,  вперше в історії українського клубу, чи не більшість українських уболівальників вболівала за суперників NAVI команду FaZe. 

Щоб не бути голослівними ми зробили для вас невелику добірку деяких реакцій глядачів українськомовної трансляції студії Maincast, яка на піку зібрала понад 12 тисяч глядачів одночасно. 

Надалі, якщо NAVI не вибачиться та не прийме ряд важливих кроків для очищення команди від росіян, ситуація буде тільки загострюватися.

На російськомовній трансляції теж було багато хейту в бік команди з боку росіян, через те, що росіяни так само не сприймають NAVI, бо гравці з україни виходять з українськими прапорами, а російські гравці ніде не згадують Росію і не виходять з триколором. Це не може не викликати обурення у населення східних сусідів України.

Сьогодні вночі навіть були зламані акаунти NAVI на ютуб та видалені всі відео, де був дисклеймер про війну в Україні, а на акаунті NAVI ВКонтакті були розміщені прапори Росії та проросійськи заклики. 

Ситуація що склалася вказує на те, що, як ми й передбачали, відбувається поступове відчуження NAVI як українцями, так і росіянами. Команда терміново має зрозуміти, що їй потрібно зробити остаточний вибір. Якщо NAVI хочуть асоціюватися з Україною та бути національною командою, вони мають позбутися росіян у всіх своїх складах. 

Нинішню війну Росії проти України часто порівнюють з Другою Світовою Війною. Так, аналогій чимало, як і тоді ми боремося за виживання нації, від результату війни залежить, чи буде існувати Україна.

Годі навіть уявити, щоб громадяни фашистської Німеччини під час Другої Світової Війни грали за команду Євреїв, або Радянського Союзу. Це було просто неможливим. 

Проводячи пряму аналогію, яка напрошується сама собою, не зрозуміло, чому громадяни кровавої Росії грають за команду України, яка зазнає страшних втрат на цій війні?

#deoccupationnavi

Материалы по теме

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.