Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В мережі виплило відео з буткемпу NAVI часів, коли в команді ще грав Єгор flamie Васильєв та Данило Zeus Тесленко. На відео гравці команди дивляться матч Чемпіонату Світу з футболу, де грали збірна Росії проти збірної Хорватії.

На тому матчі футболіст збірної Хорватії  Домагой Віда сказав гасло Слава Україні, а російські гравці Єгор flamie Васильєв та Денис Electronic Шаріпов гостро відреагували на це.

Флеймі відреагував на це наступною фразою: «Вот человек крикнул Слава Украине, сейчас его гнобят, б..ть п..дец».

У відповідь Електронік каже: «Я бы знаешь, что сделал на месте России? Запретил ему на..й въезжать в страну».

Флеймі відповідає: «Ему п..да, больше не будет играть».

Відеодоказ можна подивитися на ютуб

Окрім цього раніше було доведено, що дружина електроніка неодноразово лайкала антиукраїнські пости Баскова, та інших блогерів. Також, за чутками з надійних джерел, нам відомо, що вона перераховувала гроші на підтримку ДНР.

Читайте також велике історичне інтерв’ю з операційним директором NAVI, де він повідомляє, що команда і надалі буде співпрацювати з росіянами попри війну.

#deoccupationnavi #деокупаціянаві 

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.