Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В мережі виплило відео з буткемпу NAVI часів, коли в команді ще грав Єгор flamie Васильєв та Данило Zeus Тесленко. На відео гравці команди дивляться матч Чемпіонату Світу з футболу, де грали збірна Росії проти збірної Хорватії.

На тому матчі футболіст збірної Хорватії  Домагой Віда сказав гасло Слава Україні, а російські гравці Єгор flamie Васильєв та Денис Electronic Шаріпов гостро відреагували на це.

Флеймі відреагував на це наступною фразою: «Вот человек крикнул Слава Украине, сейчас его гнобят, б..ть п..дец».

У відповідь Електронік каже: «Я бы знаешь, что сделал на месте России? Запретил ему на..й въезжать в страну».

Флеймі відповідає: «Ему п..да, больше не будет играть».

Відеодоказ можна подивитися на ютуб

Окрім цього раніше було доведено, що дружина електроніка неодноразово лайкала антиукраїнські пости Баскова, та інших блогерів. Також, за чутками з надійних джерел, нам відомо, що вона перераховувала гроші на підтримку ДНР.

Читайте також велике історичне інтерв’ю з операційним директором NAVI, де він повідомляє, що команда і надалі буде співпрацювати з росіянами попри війну.

#deoccupationnavi #деокупаціянаві 

Материалы по теме

Forbes випустило розслідування, яке говорить, що власник NAVI Максим Кріппа є одночасно власником букмекера GGbet і студії Maincast

Українське видання Forbes випустило розслідування, в якому йдеться про зв’язки власника NAVI Максима Кріппи з букмекерською компанією GGbet та студією кіберспортивних трансляцій Maincast.

NAVI виграли другу зустріч в головній європейській лізі VALORANT — Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI обіграли команду Giants Gaming у другому матчі Champions Tour 2023: EMEA League. Таким чином чорно-жовті крокують далі з рахунком 1-1 по матчах. Попереду у команди ще 7 зустрічей в груповій стадії.

NAVI всуху програли в першому матчі Champions Tour 2023: EMEA League

0

NAVI всуху програли в дебютному матчі європейської франшизної ліги Champions Tour 2023: EMEA League. Чорно-жовті були розгромлені на власному піку Ascent з рахунком 7-13. На піку суперників команди дійшли до додаткових раундів, проте клуб KOI зміг дотиснути народжених перемагати, зафіксувавши на табло рахунок 20-18.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.