Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня в 21:00 пройдет долгожданная битва между Ярославом pashaBiceps Яжомбковски и его противник в лице польского блогера-культуриста Михала OwcaWK Овчаржака.

В одном из прошлых постов мы рассказали, кто именно является противником Ярослава, вы можете посмотреть по ссылке

Сравнение бойцов по параметрам:

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: pashaBiceps скоро примет участие в поединке — что нам известно о его сопернике?

ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ:

Материалы по теме

PashaBiceps виконав обіцянку і подолав 1800 кілометрів від Варшави до Парижу на велосипеді

0

PashaBiceps виконав свою обіцянку і здолав шлях від Варшави до Парижу, щоб підтримати поляків на BLAST Paris Major. Загалом легенда кіберспорту здолав на велосипеді 1800 кілометрів протягом тижня і не дарма. Хоча поляки 9INE давно вилетіли, у півфінал турніру вийшла команда Apex, яку тренує Кубен — колишній тіммейт Паші по легендарній польській п’ятірці.

Легенда CS планує підтримати своїх земляків велопробігом довжиною у 1700 кілометрів

0

Колишня зірка CS:GO pashaBiceps пообіцяв здійснити подорож на велосипеді з Польщі до Парижа, а це 1700+ кілометрів, у разі, якщо його земляки поляки з 9INE вийдуть у плей-офф BLAST Paris Major.

Пашу Біцепса жорстко накаутували в його першому поєдинку за правилами ММА

PashaBiceps зазнав нищівної поразки від польського блогера та фрік-бійця Марцина Дубіеля. При розміні ударами в середині першого раунду суперник піймав Пашу правим хуком в щелепу після чого Папіто впав, а Марцик кинувся на добивання. Після пари влучних ударів Марцик піймав колишнього каесера на задушливий прийом, який і змусив Пашу здатися.

pashaBiceps вибачився перед TaZ за конфлікт навколо мерседесу у 2017 році

0

Колишній кіберспортсмен, а тепер блогер і боєць без правил Ярослав pashaBiceps Яжомбковски вибачився перед своїм колишнім тіммейтом TaZ за сварку навколо мерседеса, який колись капітану польської п’ятірки подарував тодішній бос Virtus.pro Антон Черепенніков.  «Мене часто просять, щоб я розповів про історію з Mercedes та мій конфлікт з Тазом. Як на мене, у нас його не