Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Спільнота Super Smash Bros демонструє усьому кіберспортивному світу, що найбільший вплив на кіберспорт у дисципліні мають не розробники ігор, як це завжди вважалося, а гравці та фанати.

Днями в дисципліні Super Smash Bros здійнявся скандал через протекціонізм розробника гри Nintendo та зловживання отриманими перевагами з боку турнірного оператора Panda

Факти кажуть про те, що Nintendo не видала ліцензію організатору популярних турнірів SWT, що поставило під загрозу весь бізнес турнірного оператора. Водночас Nintendo підтримало конкурента SWT компанію Panda. 

Своєю чергою директор Panda скористався ситуацією і почав тиснути на гравців, стрімерів, студію BTS та інших відомих діячів ринку кіберспорту Smash, наполягаючи на тому, що вони мають співпрацювати з Panda і не працювати з організаторами SWT, бо ті не отримають ліцензію та підуть з ринку найближчим часом. 

Організаторам SWT не залишалося нічого іншого окрім як скасувати свій Чемпіонат Світу та написати відкритого листа до спільноти з описом ситуації, що сталася. 

Скандал, що здійнявся після цього та реакція ком’юніті виявилися настільки бурхливими, що велика кількість професійних гравців вирішили бойкотувати турніри Panda, більше того з Панди вирішило звільнитися чимало працівників.

В решті решт Panda отримали те, що намагалися зробити з конкурентами. Їх корабель почав швидко тонути і організація, яка намагалася монополізувати кіберспорт Smash, зараз знаходиться на краю прірви. 

Щоб хоч якось заспокоїти ком’юніті, з посади пішов головний винуватець скандалу виконавчий директор Panda Алан Банні. Також ТО перенесли на невизначений термін фінал свого головного турніру Panda Cup.

 

Попри те, що Nintendo, які заварили всю цю кашу, мовчать, стало зрозумілим, який величезний вплив на кіберспорт мають гравці та шанувальники гри. Саме вони мають і можуть визначати напрямок розвитку кіберспорту у своїй грі, проте задля досягнення результату потрібна консолідація зусиль. 

Ком’юніті Smash довело, що така консолідація можлива, однак цей випадок, нажаль, скоріше виключення ніж правило. 

Читайте також: Україна та ще дві країни бойкотують Чемпіонат Світу IESF через допуск до турніру збірної Російської Федерації

Материалы по теме

XBOX та Nintendo продовжують поступово виходити з російського ринку. На XBOX у росіян перестали працювати акаунти

Провідні ігрові консолі мінімалізують свою присутність на ринку Росії. Раніше повідомлялося, що XBOX закрили свій офіс в Росії, а також перестануть здійснювати гарантійну підтримку консолей. Тепер же з’явилася інформація, що багато хто з гравців не можуть зайти в акаунти з території РФ.

Microsoft та Nintendo уклали десятирічну угоду про видання серії Call of Duty на платформі Nintendo

21 лютого віце-голова та президент Microsoft Бред Сміт оголосив, що Microsoft і Nintendo уклали 10-річну угоду про видання серії ігор Call of Duty на консолях Nintendo. Тепер шанувальники Nintendo зможуть насолоджуватися популярною франшизою та іншими іграми, які раніше були ексклюзивними для Xbox.

В Індонезії уряд заблокував Steam та всі основні ігрові платформи, вимагаючи надати їм доступ до даних користувачів

В Індонезії заблокували більшість провідних ігрових платформ. Це відбулося через місцевий закон “про приземлення”, за яким держава вимагає від розробників ігор надавати їй доступ до даних користувачів на території країни.