Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після третього дня RMR визначились команди, що точно вийшли або точно не вийшли на PGL Major Antwerp 2022.

Гарантували собі участь у головному турнірі року з CS:GO команди Heroic, BiG, NAVI, Forze та Faze. Перші дві команди точно почнуть гру зі стадії легенд, а от інші ще під питанням. 

Повністю та безповоротно втратили шанси потрапити на сцену у Бельгії команди QUAZAR, GamerLegion, Unique, fnatic, dignitas. Всі вони зібрали колекцію з трьох поразок і цим перекреслили свої сподівання поїхати на мажор. 

Інші команди поки зберігають шанси та продовжать боротьбу вже завтра. Нагадаємо, що усього на мейджор у групі А розігрується 8 квот, п’ять з них вже розподілені та залишилося лише три на шість претендентів. За них завтра будуть змагатись команди, що зараз мають статистику перемог-поразок 2-2.

Матчі на 20 квітня

 

Материалы по теме

NAVI найпопулярніші у світі та інша статистика PGL Major Antwerp 2022

Компанія Esports Charts підбила деякі підсумки PGL Major Antwerp 2022, який завершився у минулі вихідні в Бельгії. Найбільш популярною серед глядачів стала команда Natus Vincere, а бразильький стрімер Gaules зумів на піку трансляції зібрати понад 700 тисяч глядачів.

Неймовірні емоції Чемпіонату Світу з CS:GO в добірці найкращих фотографій з фіналу PGL Major Antwerp 2022

До вашої уваги добірка найкращих фотографій з останнього дня PGL Major Antwerp 2022. Неймовірні емоції гравців та уболівальників, радість тріумфу та розчарування поразки — все це зуміли спіймати та подарувати шанувальникам кіберспорту фантастичні фотографи PGL.

NAVI програли в фіналі PGL Major Antwerp 2022, FaZe вперше стали переможцями офіційного Чемпіонату Світу з CS:GO

Інтернаціональна команда FaZe довела, що вони на сьогодні справедливо посідають першу сходинку світового рейтингу. У фіналі PGL Major Antwerp 2022 європейці подолали команду NAVI на двох картах поспіль та підняли над головою кубок Чемпіонату Світу з CS:GO.

Мер Антверпену зі сцени PGL Major Antwerp 2022 зробив те, на що ненаважуються гравці NAVI

0

Мер Антверпену на запитання ведучої, хто переможе у фіналі Мейджора зі сцени підтримав NAVI та сказав «Слава Україні». Зал зустрів слова мера овацією, а ведуча назвала це неймовірним.