Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve провела другу хвилю банів трейдерів скинів, в результаті чого було заблоковано 40 акаунтів зі скинами на загальну суму понад 2 мільйони доларів.

Нова хвиля банів стала значно потужнішою за першу, де було заблоковано скини на суму у 375 000 доларів, але не це головне. Повідомляється, що всі забанені акаунти були пов’язані з порталом CSGORoll, який є спонсором топового клубу G2

Інший портал CSGOEmpire звинувачує CSGORoll у відмиванні через скіни грошей та каже, що попереджав всіх про шахрайські наміри спонсорів G2. 

Кожен окремий обліковий запис постачальника CSGORoll, згаданий у цьому документі, був забанений Steam.

Використання незаконних неліцензійних веб-сайтів, які займаються відмиванням грошей, супроводжується ризиком. Ми намагалися попередити про це кілька місяців тому.

Спонсор G2 портал CSGORoll був заборонений урядом Австралії у травні 2023 року. Також G2 вже потрапляли у скандал зі своїм спонсором. Так клуб виклав рекламу рулетки скинів у день 18-річчя їх гравця m0nesY, а це значить, що реклама знімалася ще до того, як хлопець став повнолітнім, тобто порушувався закон. 

Також на Мейджорі на стенді G2 один з користувачів CSGORoll приклеїв себе до стенда і влаштував скандал, вигукуючи на всю локацію, що CSGORoll шахраї і він програв власну квартиру в них на сайті. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

G2 створив альянс з INVICTUS GAMING, розпочинаючи експансію на ринок Китаю

0

Кіберспортивний клуб G2 вперше у своїй історії долучається до Dota 2. Для цього клуб об’єднався з китайською командою INVICTUS GAMING. Склад буде виступати під назвою G2.iG

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x