Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коллектив Mad Lions одержал победу над Forze со счетом 2:1 в матче за третье место на DreamHack Open November 2021, вследствие чего стак Woro2k получил слот на квалификации к ESL Pro League Conference Season 15. Игровой день продолжит матч между Fnatic и BIG в 17:00 по Киеву.

Счет по картам — 10:16 на Overpass, 16:9 на Inferno и 16:13 на Vertigo. Первую карту забирают forZe, но не с сильным преимуществом:

На Inferno «Львы» отыгрываются и сравнивают счет:

Третью карту Vertigo в сложном сражении забирает снова команда Mad Lions. forZe в свою очередь заняли четвертое место и забрали приз в размере $10,000.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Вряд ли у них что-то получится, коммуникация решает многое» — ceh9 о новом составе Team Vitality

С 10 по 14 ноября проходит турнир DreamHack Open November 2021 в онлайн-формате, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $100 000, а также очки ESL Pro Tour и слот на ESL Pro League Conference Season 15. Смотреть матчи и следить детальнее за результатами вы можете в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Велике інтерв’ю з Володимиром Woro2k Велетнюком про шлях у професійний кіберспорт, український склад NAVI та інше

Україна завжди була однією з помітних держав на сцені CS:GO і навіть зараз найсильнішим гравцем в грі вважається українець Олександр s1mple Костилєв. Проте сьогодні мова піде не про нього, а про іншого видатного гравця, який цілком міг би підсилити NAVI, та стати наступною легендою.  Ті, хто грали проти Володимира Велетнюка часто підозрювали його в чітерстві,

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.