Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL анонсировали полный список участников на предстоящую ESL Pro League Season 15, которая пройдёт с 9 марта по 10 апреля в Мальте. От нашего региона будут представлены такие команды, как NAVI, Gambit, Virtus pro и Entropiq.

24 команды со всего мира будут сражаться на протяжении несколько недель.

Все участники:

  • Команды-партнеры ESL: Astralis, BIG, Complexity, Ence, Evil Geniuses, Faze Clan, Fnatic, Furia, G2, MOUZ, NAVI, NiP, Liquid, Vitality.
  • Команды, отобравшиеся по рейтингу ESL: Gambit, Heroic, Virtus.pro, Entropiq.
  • Команды, отобравшиеся через ESEA Premier 38: AGO, Party Astronauts, LookingForOrg.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Кто победит «Рожденных Побеждать»? Топ-5 команд по CS:GO, у которых будут реальные шансы свергнуть NAVI в 2022 году

ESL Pro League Season 15 пройдет на Мальте с 9 марта по 10 апреля 2022 года. Призовой фонд турнира составил $823,000.

Материалы по теме

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

ESL оголосили учасників EPL S20. Серед них немає Monte

0

ESL оголосили список команд, які гратимуть в 20-му ювілейному сезоні ESL Pro League. Нажаль і тут команда Monte втратила слот і пропустить найпрестижнішу лігу планети.

ESIC підсилили свої позиції, створивши Глобальну консультативну раду індустрії кіберспорту, до якої увійшли директори BLAST і ESL

ESIC оголосили про створення Глобальної консультативної ради індустрії кіберспорту. Ймовірно, створення нового органу є хоч і не своєчасною, але логічною відповіддю на критику ESIC з боку як професійних гравців, так і спільноти, яка лише підсилюється в останні роки.

ESL та BLAST анонсували узгоджений розклад турнірів на 2025 рік. Для турнірів інших організаторів просто не залишилося місця

0

ESL та BLAST узгодили розклад турнірів на 2025 рік. Фактично дві великі компанії зараз ділять ринок змагань з CS2, принаймні на найвищому рівні.