Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі переможці закритих кваліфікацій на RMR BLAST Paris Major і вже оголошені групи RMR. Команда B8 потрапила в одну групу з NAVI, а от Woro2k не пощастило, з Народженими перемагати він зможе зустрітися тільки якщо його команда Monte здобуде путівку на Мейджор.

Якщо аналізувати групи, то складається враження, що група А сильніша за складом запрошених команд, проте слабша за складом тих, хто пройшов з кваліфікацій і навпаки група B дуже складна саме завдяки командам, що пробивалися через кваліфікації, так як у цьому списку присутні G2 та Astralis, проте і інші команди теж виглядають дуже потужними. 

RMR Europe A

Запрошені команди

Outsiders
MOUZ
fnatic
NAVI
Bad News Eagles
Sprout
FaZe

Пройшли через кваліфікації

Apex
GamerLegion
OG
Falcons
1win
Into the Breach
B8
SAW

RMR Europe B

Запрошені команди

Heroic
Cloud9
Team Spirit
BiG
ENCE
Vitality
NiP

Пройшли через кваліфікації

9INE
G2
Monte
Eternal Fire
Astralis
iNation
Aurora
ForZe
500

Нагадаємо, що європейський RMR відбудеться в Копенгагені на лані, він проходитиме з 6 по 14 квітня, тож у команд буде достатньо часу серйозно підготуватися до суперників. 

Читайте також: Кіберспорт не справжній спорт. Пояснюємо на прикладі бійки футболістів українського Мінаю та російського Шинніка

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Польська п’ятірка Anonуmo повністю розпустила свій склад після провалу на кваліфікаціях на RMR

0

Відома польська команда Anonуmo повідомила про дизбанд після провалу на відбіркові до RMR BLAST Paris Major. Судячи з коментарів гравців всі вони сильно підгоріли і просто не хочуть далі грати разом.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

Стали відомі всі переможці кваліфікацій на американський RMR, а також повний склад американського RMR BLAST Paris Major

0

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.