Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відеокарта GeForce RTX 4090 набрала 20192 бали у 3DMark Time Spy Extreme, про це повідомляється на форумі Chiphell. Загальна оцінка виявилася низькою, бо карти тестувалася на слабкій системі з процесором Intel Core i5-12400F. Проте нова відеокарта виявилася на 78% швидше, ніж RTX 3090 Ti з флагманської серії Ampere, і на 90% швидше, ніж його попередник – RTX 3090.

Також повідомляється, що графічний процесор досягає частоти 3015 МГц.

За словами джерела GPU тестувався при температурі навколишнього середовища 30°C, в той час, як температура графічного процесора коливалася близько 65°C. Відеокарта має масивну конструкцію повітряного охолодження, і схоже, вона розрахована на потужність 600-800 Вт, хоча її TDP становить 450 Вт. 

NVIDIA GeForce RTX 4090 представлять 20 вересня під час заходу GeForce Beyond на виставці GTC. Швидше за все, карта отримає графічний процесор AD102 з 16384 ядрами CUDA і 24 ГБ пам’яті GDDR6X.

Читайте також про те, що російські розробники просять у держави мільярди доларів на побудову власного ігрового двигуна. 

Материалы по теме

NVidia запустили технологію покращення відеотрансляцій в реальному часі, яка працює на базі штучного інтелекту

NVidia випустила новий драйвер, який містить в собі технологію RTX Video Super Resolution. Новітня технологія працює на відеокартах GeForce RTX 30 та 40 серій і використовує штучний інтелект для покращення якості відео, що транслюється через браузери Google Chrome та Microsoft Edge.

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Гонка озброєнь – ASUS та Nvidia представили кіберспортивний монітор з частотою 500 Hz

Nvidia разом з ASUS представили новий монітор якій позиціюється не для геймінгу, а саме для кіберспорту. ROG Swift 500 Hz, як зрозуміло з назви, буде підтримувати феноменальну частоту 500 Hz.