Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія VK, пов’язана з російським олігархом Алішером Усмановим, який також володіє кіберспортивним холдингом ESForce, запросила у Мінцифри Росії 3 мільярди рублів на розробку ігрового двигуна за прикладом популярного у світі  Unreal Engine, на якому побудовано багато кіберспортивних ігор. 

Раніше гроші на розробку російського двигуна запросила корпорація Ростех. 

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну більшість світових компаній у сфері IT вирішили піти з ринку Росії, тому у РФ побоюються, що для нових ігрових проектів, особливо для проектів патріотичного характеру, ліцензування провідних ігрових двигунів стане неможливим. 

VK та Ростех планують створити власний двигун за гроші держави, після чого він стане доступним для російських виробників ігор.


Коментар Gameinside: Залишається тільки сподіватися на те, що гроші нададуть, їх розпилять як найбільше, а російський геймінг та кіберспорт переїдуть на власні ігри та зникнуть зі світової сцени. 

Читайте також про те як кіберспортивний волонтер Олександр Петрик ефективно збирає гроші на допомогу ЗСУ.

Материалы по теме

Відкриваємо збір на екіпірування для видатного кіберспортсмена Tresh.C-club, який відправляється воювати проти російських окупантів

Звертаємося насамперед до олдскульних читачів нашого сайту, проте будемо щиро вдячні, якщо і всі інші допоможуть у добрій справі. Один з найкращих гравців України у Warcraft III Артем Мосякін відомий, як Tresh.C-club, повернувся до України із закордону, щоб боронити батьківщину від російського вторгнення. Зараз Артем закінчує навчання та скоро відправиться на фронт, тож потребує додаткового

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.