Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.

В групі A нинішній і колишній склади NAVI не мали жодних конкурентів і легко пройшли на RMR без жодної поразки. Нажаль кваліфікацію подолали ще три російські команди, а от імениті BiG знову не впоралися і пропустять другий мейджор поспіль. Ще пару років тому одна з сильних команд сьогодні зовсім втратила позиції. 

Через групу B на RMR пролізли ще дві російські команди і ледь не стали сенсацією MOUZ та Heroic, які були в одному кроці від вибуття зі змагань і пропуску Мейджора. 

Нажаль в цій групі програв і єдиний на закритих кваліфікаціях український клуб IKLA, який на вольових зміг здолати росіян Aurora, але провалився в наступних іграх проти EternalFire, PERA та Heroic. Результати останніх двох матчів були розгромними. 

Разом з IKLA провалилося кілька російських колективів, тож росіян на RMR буде багато, але не так багато, як могло б бути. 

Шість найкращих команд зі статистикою 2-3 грають турнір останнього шансу, після якого п’ять команд потраплять на RMR, а одна вилетить в дуже образливий спосіб. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.