Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні відбудеться останній день двох останніх кваліфікації на The International 11 і вже майже визначились всі команди, які потраплять на головний турнір року. У регіоні Південно-східної Азії визначилися всі три команди, які поїдуть в Сингапур, проте поки залишається невідомим, хто саме з них відправиться в основну стадію TI, а хто зіткнеться з майже неподоланною перешкодою у вигляді турніру останнього шансу.

Найбільшими претендентами вийти в основний турнір залишаються T1 з двома чемпіонами інта на борту, ми вже бачили, що в цьому році виграють команди, що проходять по нижній сітці, тож чекати можна чого завгодно. Вирішальний матч проходить саме зараз. 

У Західній Європі поки визначилися дві команди, які потраплять на The International 11. Третю не вдалося визначити через проблеми з серверами і гру було перенесено на сьогодні.

Головною сенсацією турніру став виліт колись провідної команди Nigma Galaxy під керівництвом легенди Дота 2 Kuroku, який вже другий рік поспіль пропустить TI, можливо гравцю слід замислитися про пенсію. 

Nigma Galaxy почали свій шлях з програшу аутсайдерам турніру goonsquad, і впали в нижню сітку. Там команда змогла подолати два раунди, поки не зустрілася з Team Secret, яким програла з рахунком 1-2. Таким чином команда, яка колись боролася за найвищі місця на The International, цього року пропустить турнір. 

При рахунку 1-1 у матчі Team Secret проти Into The Breach матч призупинили через проблеми з серверами й перенесли на сьогодні на 13.00

Читайте також більше інформації про всі кваліфікації на The International 11.

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.