Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

14 марта платформа Steam побила рекорд по одновременному онлайну.

164794631-steam-wallpapers

Вчера онлайн платформы составил почти 20 миллионов пользователей (19 700 000). Предыдущий рекорд составлял 18 миллионов пользователей.

cyberea0efbe2d8a

Ранее рекорд по онлайну побил шутер от Valve. Также нормализовался онлайн в популярной МОБА Dota 2. Рост онлайна связывают с пандемией коронавируса.

Материалы по теме

Steam назвав найкращі, найпопулярніші і найприбутковіші ігри 2023 року

Steam назвав найкращі ігри 2023 року на платформі за кількома категоріями, також на ці ігри зазаз діють святкові знижки.

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.

Сервіс Gamalytic розповів все про продажі ігор в Steam. Деякі цифри дивують і навіть шокують

Аналітичний сервіс Gamalytic розповів купу цікавих фактів про ігри у Steam. Цікаво, в на платформі продаються десятки тисяч ігор, але більша частина з них не заробила навіть 1 тисячу доларів. Водночас є ігри, які заробили мільярди.  Ключові моменти ринку ігор Steam: У Steam понад 71 тисяча ігор (станом на 2023 рік). Понад 50% усіх ігор

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.