Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок состава Team Liquid Джейк Stewie2k Йип в своем твиттере поделился мыслью о том, на кого бы он поставил в матче Natus Vincere — Team Vitality в гранд-финале ESL Pro League Season 14. Это при том, если Natus Vincere  сегодня выиграют у Heroic.

Stewie2k:

ZywOo против s1mple в финале, чтобы помешать взять Grand Slam?? Предвзято отношусь к этому, но деньги бы поставил на ZywOo.

Team Vitality прошла в гранд-финал ESL Pro League Season 14 после победы над OG.

Сегодня NAVI сражаются с Heroic за выход в гранд-финал на ESL Pro League Season 14, начало матча было в 20:15 по Киеву. Проигравший покинет турнир, а победитель будет удостоен чести бороться за титул лучшего из лучших на данном турнире. Смотреть онлайн можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Heroic чуть не разнесли студию после победного клатча refrezh на ESL Pro League S14 — ВИДЕО

Турнир ESL Pro League Season 14 проходит с 16 августа по 12 сентября в онлайн-формате. 24 команды-участника разыграют $750 000, рейтинговые очки Pro Tour и BLAST Premier и слот на BLAST Premier: World Final 2021. Следить за турниром вы можете у нас на сайте в специальном репортаже.

Материалы по теме

Готель Lovin Malta відповів на звинувачення s1mple, український кіберспортсмен звинуватив готель у брехні

Адміністрація готелю Lovin Malta, на який поскаржився s1mple, відповіла зірковому кіберспортсмену зустрічними звинуваченнями. Раніше українець виклав фото з цвіллю у його номері та поскаржився на комах.

Петрик зробив інтерв’ю з Woro2k про скандал з s1mple та поїздку на RMR

Олександр Петрик випустив відеоінтерв’ю з Woro2k, в якому відомий гравець розповідає подробиці конфлікту з s1mple і пояснює, чому Олександр Костилєв був не правий, коли критикував певні дії у тімспік.

s1mple пожалівся на погані умови проживання і непрофесіоналізм ESL

s1mple пожалівся на умови проживання на ESL Pro League 16 і звинуватив організацію у відсутності професійності. Гравець опублікував фото з пліснявою у номері готелю і написав, що окрім плісняви в номері ще й мурахи.

S1mple посміявся над російськими уболівальниками, які малювали літеру «Z» і топили за війну

0

S1mple прокоментував оголошену в Росії часткову мобілізацію, в рамках якої Путін хоче закликати до лав армії РФ близько 300 000 чоловіків. Про часткову мобілізацію було оголошено сьогодні в рамках звернення Президента Росії до народу.  Забавно, чекаю всіх уе…в хто постив свастику у вигляді — Z якнайшвидше пройти медкомісію, Я ЗНАЮ ЩО У ВАС «НЕМАЄ ВІЙНИ»