Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация Team Liquid представили совместную с аниме “Наруто” коллекцию мерча. Информация об этом появилась у них в Twitter.

В коллекцию одежды Team Liquid x Naruto Shippuden войдут куртка, парка, вдохновленная жилетом Джонина, джоггеры, футболки и худи. На одежде изображены различные герои одноименного аниме: Наруто Узумаки, Саске Учиха, Сакура Харуно, Какаши Хатаке, символы Конохи и клана Учиха.

В дроп войдут куртка из денима, парка, вдохновленная жилетом джоунина, джоггеры, футболки и худи. На мерче изображены Наруто Узумаки, Саске Учиха, Сакура Харуно, Какаши Хатаке, символы Конохи и клана Учиха и другие иллюстрации.

Заказать легендарную коллекцию можно будет уже 12 февраля.

Материалы по теме

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.