Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після не простого матчу Team Liquid стали першими фіналістами BLAST Premier: World Final 2022. Американська команда подолала OG після поразки на першій карті.

Надважливий матч для Liquid почався з болючої поразки на власному піку Overpass. OG нав’язали боротьбу за сторону захисту і, навіть програвши початок другої половини гри, змогли повернутися та дотиснути суперника. 

На inferno американці відповіли дзеркально і забрали пік суперника з впевненим рахунком 16-10.  

І знову доля матчу вирішувалася на новій карті Anubis, яка вже стала доленосною для багатьох команд на Бласті. Майже ніхто не обирає її при виборі, але багато хто залишає її на десайдер. 

Екзамен на знання карти цього разу краще склали Liquid, доречі вони зіграли Анубіс у трьох з чотирьох матчів на турнірі в Абу-Дабі, програвши лише FaZe. 

У підсумку OG залишають турнір на високому для них 3-4 місці. До змагання більшість аналітиків обурювалися тим, що така команда взагалі потрапила на BLAST, але ж результати говорять, що це було не просто везіння. 

Статистика гравців

Liquid, своєю чергою, проходять у фінал і будуть претендувати на чемпіонство у матчі проти переможця пари FaZe — G2. 

Читайте також: «У нас немає IGL в СНД регіоні» — B1ad3 дав інтерв’ю після вильоту NAVI з BLAST Premier: World Final 2022

Материалы по теме

NiP вибили OG з групової стадії ESL Pro League, а paiN вийшли в Play-off

0

NiP разом з headtr1сk переграли команду OG і вибили її з групової стадії ESL Pro League S17. Команда українця, своєю чергою, вийшла на переможця пари Grayhound — 00Nation і побореться вже 12 березня за останню квоту в Play-off EPL.

OG повідомили, що на RMR та BLAST Paris Major замінять nexa на niko

0

Команда OG повідомила, що з особистих причин капітан п’ятірки Неманья nexa Ісакович пропустить весь цикл  BLAST Paris Major включаючи RMR. Офіційні причини такого несподіваного рішення не повідомляються.

OG повідомили про закриття академічного складу команди з CS:GO. Офіційний прес-реліз

0

Команда OG несподівано для всіх повідомила про закриття свого академічного складу з CS:GO. Таким чином європейський клуб став вже другим  після fnatic, хто за останні дні закрив свій академічний склад з тактичного шутера від Valve. Закриття двох академічних складів, які були партнерами ліги Weplay Academy League, є поганим маркером для ринку.

Росіянин, що відмовився від російського прапора і підтримував Україну, приєднався до Team Liquid

Американська організація Team Liquid офіційно підписала гравця у Starcraft II 21 річного росіянина Микиту SKillous Гуревича.