Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit змогли виграти у непростому матчі у Team Liquid в першому турі IEM Cologne 2022. Російська команда «в хлам» програла даст, потім так само без шансів виграла на оверпасі, а от на Ancient сталися справжні гойданки.

Spirit в якийсь момент втратили перевагу і здавалося, що перемога в руках американців, проте грубі помилки призвели до допів у яких Spirit виявилися сильнішими.

В наступному колі Spirit випробують сили проти FaZe або 00Nation, а от Liquid знаходяться у дуже небезпечному становищі. Для того, щоб продовжити боротьбу на турнірі, їм потрібно вигравати у того, хто програє в парі FaZe-00Nation. 

Результати та статистика матчу

 

Дивіться також більше інформації про IEM Cologne 2022. Читайте наші прогнози на перший тур групової стадії.

Материалы по теме

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

Herioc легко переграли Team Spirit і вийшли у півфінал IEM Rio Major

У третьому півфіналі IEM Rio Major данська команда Herioc легко обіграла Team Spirit і вийшла у півфінал Мейджора.

Team Spirit розпочала власне розслідування щодо свого снайпера w0nderful. Його звинувачують у матчфіксингу

Під тиском спільноти Team Spirit розпочали власне розслідування щодо участі їхнього гравця Ігоря w0nderful Жданова у договірних матчах. Російська команда, що переїхала до Сербії повідомила, що буде сприяти розслідуванню ESIC, а також проведе своє власне розслідування.

Team Secret обіграли Team Liquid і вийшли у Гранд фінал The International 11

The International 11 нарешті вийшов на фінішну пряму і залишилося лише два претенденти на Аегіс, бо Team Secret щойно обіграли Team Liquid і вийшли у Гранд фінал The International 11, де спробують взяти матч реванш проти Tundra.