Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Розберімось чому саме цей турнір такий цікавий для аудиторії глядачів і такий престижний серед гравців. 

В першу чергу Intel Extreme Masters — це мегапрестижний бренд, під яким ESL проводила турніри ще у CS 1.6. Саме з перемоги на IEM правда у Ганновері, NAVI почали свою історичну домінацію у 2010 році. 

Другою важливою складовою є регулярність. Турнір з CS:GO проходить в Кельні кожного року (окрім ковідного 2020), посперечатися з ним у стабільності може тільки IEM Katowice, не менш престижний і важливий в історичному плані турнір. 

Третій момент — склад учасників. Цього року у турнірі беруть участь 24 колективи зі всього світу. Фактично турнір має не менш потужне представництво ніж мейджор, тут беруть участь усі без винятку найкращі команди світу. 

Четверта складова — величезний призовий фонд у мільйон доларів США.

П’ятий і дуже важливий пункт — нереальна атмосфера столиці кіберспорту. Завдяки тому, що кіберспортивні турніри в Кельні проходили ще з часів зародження нашого спорту, тут надзвичайно велика аудиторія місцевих уболівальників, які добре знають, що таке кіберспорт і не пропускають великі події. Турніри в Кельні — це справжнє свято, де є не тільки топові змагання, а й представлені магазини мерчу, стенди брендів і маса усіляких розваг.

Автор посту сам не раз відвідував турнір і це було неймовірно. Те, як тисячі уболівальників йшли містом після закінчення фіналу і співали гасла я запам’ятав назавжди. Здавалося, що в Кельні кіберспорт вже досяг рівня футболу за популярністю. 

Цікава інформація

В останні роки MVP турніру ставав ряд гравців, які беруть участь і у нинішньому турнірі, проте тільки s1mple отримував титул двічі. Цього року гравець може відірватися від конкурентів на недосяжну відстань, взявши третю медаль, а можливо навпаки його зможе хтось наздогнати. Проте цілком можливо, що цього разу MVP забере якийсь новий гравець, якого немає у списку нижче.

2016 — coldzera
2017 — FalleN
2018 — s1mple 
2019 — zywoo
2021 — s1mple

Двократними чемпіонами турніру ставало лише шість гравців. Судячи з рівня виступу команд тільки s1mple та electronic мають шанси вписати себе в історію та стати трикратними переможцями турніру.

s1mple
electronic
coldzera
TACO
FalleN
FER

Дати — з 5 по 17 липня 2022 року

5-6 липня відбудуться стадії Play-in. Далі триватиме групова стадія. Play-off пройде 15-17 липня.

Місце проведення

Стадія Play-in та групова стадія проходитимуть у студіях ESL в Кельні. Play-off пройде на спортивній арені Lanxess-Arena. 

Призовий фонд

На турнірі буде розіграно 1 мільйон доларів США. Переможець отримає 400 тисяч доларів.

Як саме буде проходити турнір

Турнір починається зі стадії Play-in в якій зіграють 16 команд. 8 з них пройдуть у групову стадію, де на них вже чекають 8 топових клубів. 

У Play-in команди грають сітку Double Elimination, тобто кожна команда має два шанси. Фактично для виходу в основну частину турніру достатньо перемогти двічі у верхній сітці. Якщо ж це не вийшло, то треба виграти один чи два матчі у нижній сітці, в залежності від того в першому чи другому турі верхньої сітки програла команда.

У верхній сітці всі матчі проходять до однієї перемоги, а от в нижній, де є загроза вильоту з турніру, всі матчі проходять до двох перемог. 

В груповій стадії 16 команд будуть грати всі матчі до двох перемог. Місце в групі, з якого команда виходить у play-off, буде впливати на посів. Фінал турніру буде проходити у вигляді марафону BO5, тобто команди будуть грати до перемоги на трьох картах з п’яти. 

Склад учасників стадії Play-in

Розклад матчів стадії Play-in

Матчі завершено — дивитися результати

Склад учасників групової стадії

Розклад матчі групової стадії

Розклад буде оновлюватися після закінчення попередніх ігор. 

Розклад Play-off

Трансляція турніру українською мовою

Трансляція турніру англійською мовою

Трансляція турніру російською мовою

Материалы по теме

Українець Дмитро Xron Сахарук на Чемпіонаті Світу з Quake. Всіх росіян і білоруса дискваліфікували з турніру

Цими днями у Бухаресті в студії PGL проходить Quake World Championship 2022, де 24 кращі квейкери планети змагаються за призовий фонд у 150 тисяч доларів.  Україну представляє Дмитро Xron Сахарук, який грає за клуб NAVI. 

BLAST Premier: Fall Groups 2022 — Репортаж з турніру, трансляція та основна інформація

В Копенгагені стартував перший після літнього періоду відпусток турнір BLAST Premier: Fall Groups 2022. В турнірі бере участь більшість провідних команд світу, багато з яких буде дуже цікаво спостерігати, через те, що вони змінили склади та зараз зовсім незрозуміло, як це на них відіб’ється.

Сплячий прокидається: s1mple перейменував свій паблік у мережі VK в «Слава Украине!» та залишив кілька цікавих повідомлень

Здається в Олександра s1mple Костилєва просинається справжня громадянська позиція справжнього українця. Зірковий гравець NAVI змінив назву свого трьохсот тисячного пабліка у російській соціальній мережі VK на «Слава Украине!»

ІСТОРІЯ CS:GO 2016 РІК: Сходження бразильського Counter-Strike

Пропонуємо вашій увазі переклад п’ятої частини серії статей про історію CS:GO, яку створив портал HLTV.org до десятої річниці легендарної гри. Новий рік відмітився домінацією бразильців, створенням ELEAGUE, виходом CS:GO на TV та багато чим іншим.