Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр s1mple Костилєв завів телеграм-канали для свого проекту Play Like S1mple на всіх мовах, на яких його проект доступний в тому числі і російською мовою.

У першому пості в нетиповому для себе стилі зірка кіберспорту розповів, що він “хоче розвинути усю CS індустрію”  і що “цим проектом” він “хоче підтримати тих, хто його підтримував”.

Всім привіт,

Це Саша S1mple! Я радий повідомити, що в найближчі кілька тижнів я буду багато спілкуватися з вами.

Ось чим я хочу поділитися:

1. Я запускаю проект, який мені дуже близький. Йдеться не лише про перемоги в турнірах, я хочу розвинути усю CS індустрію. Під час моєї перерви на професійній сцені я наполегливо працював над тим, щоб зробити свій внесок. Тож якщо ти хочеш вдосконалюватися як гравець, приєднуйся до глобальної спільноти зі мною в якості свого гіда, готуйся!

2. Мій перший урок вже вийшов, а наступний буде вже 17 травня. Але це лише невелика частина того, що чекає на тебе у цій неймовірній 365-денній подорожі зі мною! Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити жодної цікавинки.

3. Величезне спасибі всім, хто мене підтримував. Тепер прийшов час мені віддячити. Цим проектом я хочу підтримати і вас. Разом ми досягнемо наступного великого рівня!

P.S. Не забудь увімкнути сповіщення, щоб нічого не пропустити. Коли через кілька тижнів прийде час, ти захочеш бути готовими!

S1mple

Чому s1mple не відмовився від російської мови у своєму проекті стає зрозумілим зі скріншоту популярності каналів проекту. За кількістю підписників вже на старті російськомовний канал випереджає українськомовний, англомовний і всі інші взяті разом в багато разів.

Звісно, хтось може сказати, що російська мова зроблена не для росіян, а для країн так званого СНД, проте що заважало Сімплу зробити субтитри і додати на сайт казахстанську і інші мови країн СНД, але не додавати російську? 

Чи буде s1mple продавати свої уроки росіянам і таким чином розвивати російську CS-сцену ми дізнаємося вже 27 травня, коли мають запуститися продажі платної підписки. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

s1mple запустив свою школу Counter-Strike Play Like S1mple. Ділимося нашими враженнями від першого уроку

Олександр s1mple Костилєв запустив свою онлайн-школу Counter-Strike під назвою Play Like S1mple. На сайті проекту будуть доступні 60 уроків, які сам гравець називає “революційними”.

Кібершкола s1mple запускається 13 травня. Вже відома вартість підписки

Олександр s1mple Костилєв в інтерв’ю виданню Esports Insider розповів про свою школу CS і назвав дати запуску проекту.