Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Teleperformance представила кіберспортивну арену вартістю 1,2 млн євро у Лісабоні, Португалія.

Новий об’єкт, який був представлений під час кіберспортивної конференції Teleperformance 27 травня, використовуватиметься переважно для приватних заходів, а не для публічного використання. Співробітники Teleperformance зможуть використовувати простір для спілкування та згуртування команди.

Об’єкт вбудований в офіс компанії в Лісабоні, Португалія. З часом у компанії є амбіції щодо проведення кіберспортивних змагань між різними офісами всередині закладу. Teleperformance, заснована у Франції, працює у 88 країнах і обслуговує 170 ринків.

Запуск «найсучаснішого» об’єкта, схоже, є початком просування Teleperformance в кіберспорт. Компанія також планує створити власну команду, а португальське ЗМІ Expresso повідомляє, що вона буде грати у FIFA.

Під час запуску кіберспорту від Teleperformance також було представлено низку заходів, зокрема панелі з обговоренням кіберспорту та метавсесвіту, а також кіберспортивні турніри. В одному з шоу-матчів MIBR змагався з OG у CS:GO, а переможець (OG) отримав понад 30 тисяч доларів.

На відкритті майданчика також відбулися демонстрації кіберспорту у ігри FIFA, Brawl Stars і Super Smash Bros.

Читайте також про те, що NAVI дозволили гравцям не переїжджати з Росії, але не афішувати це.

Материалы по теме

OG представили оновлений склад з CS2 і він абсолютно не вражає

0

OG доукомплектували свій новий склад з CS2. Вочевидь ця команда не нагадує таку, яка спроможна претендувати на найвищі титули, а гравці, які увійшли до складу – це навіть не ТІР-2 рівень.

OG презентували новий склад з Dota 2 на сезон 2024 року

OG оголосили оновлений склад по Dota 2. Клуб, який двічі ставав тріумфатором The International, провалився у 2023 році і тепер сподівається повернутися з новими силами. На чолі знову буде легендарний Ceb.

OG представили новий європейський склад, залишивши лише одного гравця з попереднього

0

OG завершили підписання контрактів з regali, ⁠k1to⁠ та ⁠FASHR⁠. Також, після перерви, в команду повернувся nexa⁠. Таким чином з попереднього провального складу в команді залишився лише F1KU, гравця flamez продали у Vitality, а росіянина degter та чеха NEOFRAG посадили на лаву запасних. 

MIBR оновили склад двома екс-гравцями FURIA

0

MIBR змінили свій склад з CS:GO. До команди приєдналися drop та saffee, які перейшли з FURIA на заміну Tuurtle та HEN1. Обидва новачки MIBR не демонстрували видатних результатів у 2023 році і їх виріши замінити. Чи вийде в них заграти за MIBR можна буде побачити вже на IEM Cologne 2023.