Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компанія Teleperformance представила кіберспортивну арену вартістю 1,2 млн євро у Лісабоні, Португалія.

Новий об’єкт, який був представлений під час кіберспортивної конференції Teleperformance 27 травня, використовуватиметься переважно для приватних заходів, а не для публічного використання. Співробітники Teleperformance зможуть використовувати простір для спілкування та згуртування команди.

Об’єкт вбудований в офіс компанії в Лісабоні, Португалія. З часом у компанії є амбіції щодо проведення кіберспортивних змагань між різними офісами всередині закладу. Teleperformance, заснована у Франції, працює у 88 країнах і обслуговує 170 ринків.

Запуск «найсучаснішого» об’єкта, схоже, є початком просування Teleperformance в кіберспорт. Компанія також планує створити власну команду, а португальське ЗМІ Expresso повідомляє, що вона буде грати у FIFA.

Під час запуску кіберспорту від Teleperformance також було представлено низку заходів, зокрема панелі з обговоренням кіберспорту та метавсесвіту, а також кіберспортивні турніри. В одному з шоу-матчів MIBR змагався з OG у CS:GO, а переможець (OG) отримав понад 30 тисяч доларів.

На відкритті майданчика також відбулися демонстрації кіберспорту у ігри FIFA, Brawl Stars і Super Smash Bros.

Читайте також про те, що NAVI дозволили гравцям не переїжджати з Росії, але не афішувати це.

Материалы по теме

Двократні чемпіони The International Ana та Topson зіграють на відбіркових на TI11

0

Колишні гравці OG, двократні чемпіони The International, які пішли на пенсію, повертаються, щоб зіграти кваліфікації на TI11.

chelo⁠ офіційно залишає MIBR. За чутками він замінить fnx в іншій бразильській команді Imperial

MIBR оголосили, що  Марсело chelo⁠ Сеспедеса залишить команду. Гравець пробув в організації 19 місяців та за чутками він перейде в інший бразильський клуб Imperial. 

Результати групової стадії Riyadh Masters 2022 з призовим 4 мільйони доларів визначила монетка. Розклад матчів Play-off

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу — справжня розминка перед головним турніром року.

Визначилися результати турніру DPC у західноєвропейському регіоні. Чотири команди отримали запрошення на Мейджор

Завершилися ігри третього туру у західноєвропейському регіоні DPC і визначилися 4 команди, які отримали слоти на найближчий Мейджор в Арлінгтоні, США.