Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати, і все буде нормально. Я чув, що вони таки збираються кудись переїжджати, до Польщі чи Сербії, і теж усе нормально буде.

Громадськість та ЗМІ тиснули на NAVI. Мені здається, що NAVI зважилися замінити, щоб відхреститися від цього. Прибрали найзручнішого гравця. Дали зрозуміти, що позначили позицію і зробили те, що хотіла громадськість.

Якщо прибрати Електроніка, то довелося б перебудовувати склад. Кого б ви не взяли з NAVI Junior, вони грали б на три голови гірше. Те саме і з Perfecto. Тому Бумич – найзручніша мета. Коли ти маєш S1mple, Electronic, Perfecto, B1t, а зверху ще стоїть B1ad3, то в команду можна взяти навіть Fear. Вийде плюс-мінус схожий склад», – сказав Олексій OverDrive Бірюков.

Читайте також про те, що не дивлячись на війну, в NAVI продовжують грати майже два десятки російських гравців, через це від народжених перемагати відвертається все більше уболівальників.

Материалы по теме

n0tail видав автобіографічну книгу “Notail. Характер перемагає талант”

Легендарний дворазовий чемпіон The Internatioonal Йохан «n0tail» Сундштайн видав автобіографічну книгу про своє життя і карколомну кар’єру в Dota 2. Кника називається “Notail. Характер перемагає талант”.

PassionUA з Apex Legends відвідають ALGS: 2024 Split 1 Playoffs в США, де поборються за призовий в 1 мільйон доларів

Команда PassionUA з Apex Legends повідомила, що успішно пройшла кордон України і вже прибула до столиці Польщі. Далі гравці мають отримати американські візи, щоб другого травня розпочати боротьбу за титул у Лос-Анджелесі.

ENCE та HAVU припинили співпрацю з магазином електроніки Jimm’s PC-store, через який Росіяни купували дрони для війни з Україною

Фінські кіберспортивні клуби ENCE та HAVU розірвали контракти з фінським магазином електроніки Jimm’s PC-store після того, як виплила інформація, що цей магазин продавав дрони в Росію в обхід міжнародних санкцій.

Monte зіграють на Global Esports Tour Rio 2024. З виїздом за кордон допомогли ті, кого ще вчора все ком’юніті поливало брудом

Український клуб Monte повідомив, що зіграє на турнірі Global Esports Tour Rio 2024, більш того всі українські гравці клубу вже змогли виїхати за межі України. Поїздка стала можливою за допомогою голови комісії з кіберспорту при НОК України Дениса Давидова та ДПСУ.