Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати, і все буде нормально. Я чув, що вони таки збираються кудись переїжджати, до Польщі чи Сербії, і теж усе нормально буде.

Громадськість та ЗМІ тиснули на NAVI. Мені здається, що NAVI зважилися замінити, щоб відхреститися від цього. Прибрали найзручнішого гравця. Дали зрозуміти, що позначили позицію і зробили те, що хотіла громадськість.

Якщо прибрати Електроніка, то довелося б перебудовувати склад. Кого б ви не взяли з NAVI Junior, вони грали б на три голови гірше. Те саме і з Perfecto. Тому Бумич – найзручніша мета. Коли ти маєш S1mple, Electronic, Perfecto, B1t, а зверху ще стоїть B1ad3, то в команду можна взяти навіть Fear. Вийде плюс-мінус схожий склад», – сказав Олексій OverDrive Бірюков.

Читайте також про те, що не дивлячись на війну, в NAVI продовжують грати майже два десятки російських гравців, через це від народжених перемагати відвертається все більше уболівальників.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.