Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Терористична організація ПВК Вагнер вербує геймерів на війну в Україні. Російське опозиційне онлайн-видання  «Верстка» опублікувало скріншот оголошення, а також зідзвонилося з наймачами, щоб дізнатися подробиці.

Повідомлення про те, що ПВК знаходиться у пошуку фахівців з управління та обслуговування БПЛА, вранці 19 червня розсилалися у роботі структури у «Вконтакті». У них говорилося, що потенційному претенденту має бути від 21 до 35 років, він повинен добре володіти ПК і мати фізичну підготовку.

Також там наголошувалося, що плюсом для претендентів на позицію оператора буде «досвід керування в авіасимуляторах на джойстиках», а також геймерське минуле. «Хто прямий годинами сидить грає», — йшлося у повідомленні.

ПВК Вагнера на перші, хто залучає на військову службу геймерів. Ще 2020 року цим займалося Міноборони РФ. Тоді у Facebook з’явилася таргетована реклама служби за контрактом, яка пропонувала «кинути виклик друзям офлайн» та зіграти «за цими правилами, без читів та збережень».

Материалы по теме

Колишній кіберспортивний діяч, український кінорежисер Олег Сенцов виклав відео бою з росіянами, яке показує жахливі реалії війни

Колишній кіберспортсмен і кіберспортивний організатор, а також український кінорежисер Олег Сенцов опублікував на своїй сторінці у фейсбук 33-хвилинне відео бою з росіянами.

CEO IKLA та Lazer Cats посперечалися у твіттері щодо вчинку гравців IKLA, які не повернулися в Україну

0

Голови двох українських клубів влаштували публічні дебати у твіттері. CEO клубу IKLA Максим Беднарський дав офіційну відповідь на запитання, чому гравці команди не повернулися в Україну, яке поставив у своєму влозі CEO Lazer Cats Олексій Малецький.

s1mple своєрідно відмітив День Гідності та Свободи України, граючи на стрімі в складі з росіянами з Cloud9

0

Зірку NAVI у відпустці накрило ностальгією і Олександр s1mple Костилєв в черговий раз продемонстрував свою справжню позицію, яка полягає у тому, що кіберспорт поза політикою.

Міністерство молоді та спорту закрило доступ до списку спортсменів, які не повернулися в Україну з міжнародних змагань

0

Міністерство молоді та спорту прибрало з офіційного сайту сторінку зі списком спортсменів, які порушили умови повернення в Україну після виступу на міжнародних змаганнях і таким чином потрапили до чорного списку.