Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Главный турнир года в киберспорте не состоится в этом году и будет перенесен на 2021 год. 

Ежегодно турнир The International проходит в августе и собирает сильнейших дотеров планеты в гонке за многомиллионный призовой фонд. Впервые за почти десятилетие турнир будет отменен. Причиной стала все та же злосчастная пандемия коронавируса. 

Несмотря на отмену уже в ближайшее время Valve планирует запустить в продажу Battle Pass, с помощью которого формируется огромный призовой фонд турнира. 

Напомним, что в 2020 году The International должен был состояться в Стокгольме, Швеция. На турнир 2021 года заявки подали многие города в том числе и Киев. 

Место проведения и даты TI в 2021 остаются неизвестными. 

 

Материалы по теме

Valve заробили на Battle Pass майже 300 мільйонів доларів у той час, коли призовий фонд The International став найменшим за останні сім років

Повідомляється, що розробник Dota 2 компанія Valve заробила на Battle Pass майже 300 мільйонів доларів у той час, коли призовий фонд The International став найменшим за останні сім років.

Джерела: Наступний The International Valve проведе у рідному Сіетлі

За інформацією ряду джерел наступний The International, після кількох років подорожей, повернеться до рідного Сіетлу.

Найкращі та найгірші герої мети Dota 2 на TI11

Протягом умовно 100 ігор на кожному The International вимальовується певна мета, коли одних героїв постійно обирають чи банять, проте є й інша сторона медалі — визначаються герої, які вважаються настільки слабкими, що нікому немає до них справи.

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.