Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На The International 11 розгортається справжня трагедія. Лідер групи А команда RNG програла першу карту і знялася з другої у принциповому матчі проти PSG.LGD

Джерела повідомляють, що мідер команди Somnus склав позитивний тест на ковід, почувається дуже погано і просто не міг продовжувати на другій карті важливого матчу. 

Пізніше RNG зіграли матч проти середняків Hokori і програли 0-2. Біда в тому, що китайський колектив, який стартував як фаворит групи, тепер знаходиться в статусі команди, яка може не вийти у верхню сітку турніру. 

Команда має зіграти ще два важливих матчі проти сильних суперників OG та EG і якщо вона їх програє з рахунком 0-2, то має всі шанси впасти в нижню сітку Play-off.

Більше інформації про перебіг подій на TI11 у нашому репортажі. 

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.