Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Компания BLAST объявила о планах войти в популярную футбольную франшизу, EA SPORTS FIFA 22, и выпустит выпуск ePremier League 2021/22.

В предстоящем сезоне BLAST совместно создали новый онлайн-формат и запланировали «живое мероприятие на высшем уровне» как для игроков, так и для болельщиков в преддверии Гранд-финала ePremier League. В турнире будут представлены все 20 клубов, а болельщики будут соревноваться за шанс выиграть серебро для своих любимых клубов и забрать домой часть призового фонда в размере 100 000 фунтов стерлингов.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: СМИ: RMR-турниры пройдут на ЛАН — даты могут совпасть с BLAST: Showdown

Гранд-финал ePremier League пройдет 26-27 марта. ePremier League — это киберспортивная лига, организованная издательством Electronic Arts и Премьер-лигой, высшей футбольной лигой Великобритании.

Материалы по теме

NAVI знищили лідерів світового рейтингу з заміняючим українським гравцем та встановили ряд рекордів

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.

«Я не знаю, що станеться з організацією та всіма гравцями» — Олександр s1mple Костилєв дав інтерв’ю перед BLAST. Повний переклад

Суперзірка Natus Vincere розповіла про Віктора ⁠sdy⁠ Оруджева, нового IGL команди, і потенційно відпустку від змагань. Напередодні весняного фіналу BLAST Premier Олександр ⁠s1mple⁠ Костилєв розповів HLTV.org про гравця заміни sdy, Дениса ⁠electroNic⁠ Шаріпова, який перейде на роль лідера в грі, і його очікування на турніру в Португалії, де Natus Vincere грає в групі B з

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.