Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Популярні серед ТІР-2 та ТІР-3 команд серії турнірів CCT (Champions of Champions Tour) приходять і в Dota2. Про це в п’ятницю оголосили організатори турнірів компанія GRID Esports.

Нова турнірна серія розпочнеться 24 червня і триватиме до 3 липня, а загальний призовий фонд турнірів становитиме 400 тисяч доларів США. CCT Dota 2 Season 1 включає вісім онлайн-турнірів, офіційні дати яких буде оголошено пізніше. У кожному турнірі братиме участь 12 запрошених команд, які змагатимуться за призовий фонд у 50 тисяч доларів.

“Dota займає особливе місце в серцях багатьох в GRID, про це свідчить наша тривала історія підтримки Dota через інфраструктуру даних GRID і команду Esports Solutions. Ми раді інтегрувати цю культову дисципліну у наш власний прем’єрний турнірний бренд цього літа”, – сказав у релізі керівник відділу закупівель GRID Чарлі Хенлі-Ніколлс. “CCT став важливою частиною екосистеми Valve CS2, і можливість розширити турніри означає більше можливостей для вболівальників, гравців і талантів!”

Формат кожного турніру буде таким:

Фаза 1 – Групи:

  • Дві групи по п’ять команд
  • Колова система BO3
  • Три найкращі команди з групи виходять у плей-офф

Фаза 2 – Плей-офф:

  • Вісім команд: шість кращих у групах + два прямі запрошення
  • Серія DE, BO3
  • BO5 в гранд-фіналі

На кожному турнірі перше місце отримає 30 тисяч доларів США, друге 10 тисяч, третє 7,5 тисяч і четверте місце 2,5 тисячі. Матчі транслюватимуться в прямому ефірі на twitch.tv/cct_dota. Учасників оголосять найближчим часом. 

Компанія GRID спеціалізується на створенні і аналітиці кіберспортивного контенту і даних, які продає по підписці букмекерам по всьому світу. Фактично турніри GRID створюють екосистему регулярних змагань серед команд другого та третього рівня, на які приймаються ставки, завдяки чому турніри і виправдовують себе з бізнесової точки зору. 

Материалы по теме

Команду Коноплянки KONO.ECF намагалися схилити то використання радару на турнірах CCT та United24

0

Капітан українського клубу KONO.ECF byr9 виклав у себе в телеграмі скрін повідомлення від організаторів договірних матчів. У своїй пропозиції шахраї пропонують співпрацювати за схемою 70/30 на користь гравців, або за фіксовану суму і можуть надати програмне забезпечення, яке в народі називають радаром (воно дає можливість бачити переміщення суперників по карті).

Champion of Champions Tour оголосив про новий сезон 2024-2025 років, в якому на 36 турнірах розіграють 1,5 мільйона доларів

0

Турнірна серія Champion of Champions Tour (CCT) оголосила про другий сезон своїх змагань. У 2022-2023 роках ця серія створила екосистему з купи регулярних турнірів, яка дозволила командам ТІР-3 рівня змагатися за досить вагомі призові і просуватися в рейтингах.

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.