Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twitch скасували нові жорсткі правила стосовно реклами на платформі лише через добу після їх публікації. Це відбулося на тлі масової критики зі сторони стрімерів та після анонсу бойкоту Twitch з боку найбільш популярних західних каналів, в тому числі OTK.

У Twitch прибрали спірні пункти, які забороняли чи обмежували більшість сторонньої реклами з правил і зробили заяву.

Спонсорство має вирішальне значення для зростання стримерів та їх здатності заробляти. Ми не перешкоджатимемо авторам контенту вступати у прямі відносини зі спонсорами — ви продовжите самі контролювати їх.

Ми хочемо працювати з нашим співтовариством, щоб зробити Twitch кращим, і для цього нам потрібно чітко розуміти, що і навіщо ми робимо. Ми цінуємо ваші відгуки та допомогу у проведенні цих змін.

Нагадаємо, що раніше Twitch анонсували жорсткі зміни правил, які, наприклад, обмежували розміри логотипа спонсора на стрімі у межах не більше 3% від площі екрану. 

Материалы по теме

Кількість українськомовних глядачів на Twitch наближається до мільйона

Війна в Україні призвела до різкого зростання українського сегменту трансляцій на стрімінговій платформі Twitch. Кількість каналів зросла у п`ять разів, а кількість унікальних авторизованих глядачів вже майже становить мільйон людей за квартал.

Twitch заборонив рекламу азартних ігор в тому числі на скини CS:GO

Twitch щойно оновив правила своєї спільноти щодо просування сайтів азартних ігор. Відтепер на платформі заборонено рекламування азартних ігор в тому числі і ігор на скини CS:GO.

Найпопулярніші стрімери почали переходити з Twitch на Kick

Мегастрімери Amouranth та XQc підписали фантастичні угоди з конкурентом Twitch стрімінговою платформою Kick. Відомо, що XQc підписав угоду на 100 мільйонів доларів. Ціна угоди Amouranth поки невідома, але зрозуміло, що мова також іде про десятки мільйонів.

Twitch запроваджує розподіл доходу 70/30, намагаючись втримати стрімерів

На тлі боротьби з Youtube Twitch оголосив про запровадження нової партнерської програми для стрімерів Partner Plus. Фактично ця програма копіює розподіл доходів, як це є на Youtube.