Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Twitch максимально закрутив гайки для стрімерів, опублікувавши нові жорсткі правила. Якщо ці правила стосуватимуться всіх без виключення це означатиме вбивство роботи студія трансляції турнірів. Можливо, за допомогою нових правил, платформа намагається змусити студії кіберспортивних трансляцій, а також турнірних операторів ділитися прибутками від спонсорів.

Безумовно нові правила не можуть не вплинути і на незалежних стрімерів. Тепер їм стане дуже важко заробляти не тільки на рекламі казино, а і на іншій рекламі. Доведеться не просто розміщувати банери, а вигадувати складні інтеграції, які дозволять обходити нові заборони. 

  • Компанія заборонила авторам контенту безпосередньо вбудовувати відеорекламу, банери чи промо в аудіформаті у свої трансляції.
  • Рекламні логотипи, що відображаються під час трансляції, не повинні займати більше 3% екранного простору.
  • Twitch оновив список товарів та послуг, які заборонено рекламувати на платформі. Згідно з ним, стримери, серед іншого, не можуть просувати продукцію, пов’язану з «політичним контентом», медициною, азартними іграми, тютюновими виробами, канабісом, а також деякі фінансові товари та послуги.
  • На платформі не можна рекламувати «товари та послуги, що розпалюють ненависть», наприклад, продукцію, що містить образи за якоюсь ознакою.

Найбільші світові стримери вже виступили з жорсткою критикою нової політики Twitch. Багато хто з них виступив з пропозицією бойкотувати сервіс. Часто лунають заяви, що Twitch самі вбивають свою платформу. 

Також лунають думки, що турнірним операторам тепер буде дуже складно проводити прибуткові турніри, бо вони апріорі порушують нові правила Twitch, а це значить, що для їх трансляцій доведеться домовлятися з платформою, яка багато років є загально прийнятим телевізором для світу кіберспорту. 

Материалы по теме

«Від малоросиків з дрімліги» — гравець Team Spirit пожертував смішні 2,4% від гонорару за перемогу на Дрімлізі на допомогу Україні

Team Spirit стали переможцями 21-го сезону DreamLeague, у фіналі легко обігравши Shopify Rebellion. За весь турнір російська команда з сербською пропискою виграла 16 і програла лише 2 карти.

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.

ESIC дискваліфікували колишнього гравця Monte Джоеля Joel Халмлунда за ставки у матчах проти власної команди

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC дискваліфікувала колишнього гравця Monte та Godsent Джоеля Joel Халмлунда.  У повідомленні ESIC гравця звинувачують в участі у підставних матчах.