Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

16 серпня о 12.00 в Києві за адресою вул. Березнева, 12а (біля ЖК “Комфорт Таун”) відкриється супермаркет Сільпо, оформлений у стилі гри S.T.A.L.K.E.R.

Концепцію та дизайн магазину Сільпо розробляли разом з розробником гри GSC Game World. Магазин мав відкритися ближче до виходу нової версії хіта від української студії, проте війна внесла свої корективи й вихід гри було перенесено на наступний рік. 

Декілька фото магазину

Читайте також про те, як нейромережі уявляють собі героїв Dota 2.

Материалы по теме

Вийшов трейлер короткометражки за мотивами культової української гри S.T.A.L.K.E.R.

0

З’явився перший трейлер фанатської короткометражки за мотивами популярної української гри S.T.A.L.K.E.R. Трейлер називається S.T.A.L.K.E.R.| Shadow of the Zone і в ньому дуже багато динамічного екшену.

За інформацією Forbes власник NAVI і Maincast Максим Кріппа став офіційним власником розробника гри S.T.A.L.K.E.R. – GSC Game World

В українській версії авторитетного видання Forbes з’явилася інформація про те, що власник NAVI і Maincast Максим Кріппа офіційно став власником легендарної української ігрової компанії GSC Game World. Про це нещодавно згадувалося у розслідуванні BlackBox.

ВІДЕО! Історія створення гри S.T.A.L.K.E.R.

0

Вийшло надзвичайно цікаве відео про створення легендарної української гри S.T.A.L.K.E.R. З відео ви дізнаєтесь про історію студії GSC Game World, особливості та проблеми створення гри, розкол в команді розробників, проблеми з фінансуванням та багато іншого.

На Gamescom 2023 офіційно покажуть і дадуть пограти в S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

0

Українська студія GSC Game World офіційно повідомила, що покаже свою довгоочікувану гру S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl на ігровій виставці Gamescom 2023. На стенді Xbox в демку гри зможуть пограти всі бажаючі.