Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Valorant не з’являлися нові режими гри протягом кількох місяців. Останній режим, реплікація, був доданий ще в травні 2021 року, і з того часу на серверах не з’явилося нічого нового.

Однак це може змінитися. З’явилися скріншоти ігрового режиму 1 на 1, які показують, що Riot Games, можливо, розробляє унікальний режим арени, який дозволить окремим гравцям зіткнутися один з одним битві.

Карти 1 на 1 вже давно є у CS:GO, завдяки картам від незалежних розробників. Такі карти дозволяють тренуватися і проводити турніри.

Є припущення, що і Riot розробляє ігровий режим 1 на 1 для Valorant. За словами відомого датамайнера ValorLeaks, ігровий режим 1 на 1 буде у форматі найкращий із 10 або найкращий із 13 раундів.

Поки невідомо, коли режим 1х1 буде випущено, та чи він взагалі вийде з розробки. Riot поки офіційно не підтвердили, що такий режим з’явиться. Проте нещодавно Арнар Храфн Гілфасон, директор з управління продуктами Riot, нечітко натякав на «роботу над новим режимом», але не розкрив жодних деталей.

На скріншоті також є ще один новий режим під назвою Quick Play, але не зрозуміло, чим він буде відрізнятися від існуючого безрейтингового режиму, який дозволяє гравцям грати в звичайні ігри, не турбуючись про свій ранг.

Читайте також про зміну вибору карт у матчмейкінгу VALORANT. 

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.