Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Розробники VALORANT повідомили, що запроваджують нову систему підбору карт у матчмейкінгу, яка має зробити гру більш приємною. Система буде спрямована на те, щоб максимально збільшити різномаїття карт для кожного гравця.

Спочатку запуску гри карти просто обиралися випадковим чином, але це призводило до того, що часто гравець міг зіграти декілька разів на одній і тій самій карті. 

Через це розробники модифікували систему, а зараз остаточно допрацювали. За їх словами тепер все буде добре.

В результаті ми розробили систему, яка однозначно обирає карту, що знижує кількість повторів до мінімуму. Якщо останнім часом вам часто випадала будь-яка карта, ми видаляємо її зі списку доступних карт. Потім ми вибираємо ту карту, яка рідше за інших траплялася всім 10 гравцям у лобі.

Читайте також про те, що NAVI й надалі будуть набирати російських гравців в команду попри війну України з РФ.

Материалы по теме

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.